Karadeniz Pet

Muhabbet kuslarim kutudan cikmiyor

• Konbuyu başlatan bLaDexs
  • Başlangıç tarihi
B

bLaDexs

Guest
S.a arkadaşlar 3 sorum olucak .erkek muhabbet kuşumu 6 ay önce aldım disi yi ise 5 ay önce yaklaşık 8-9 ayliklar yani . Erkek kafesteyken elime konuyor elime alincada hafif ısıriyor ama disi korkuyor kaçıyor elime aldigimda ısırmiyor sebebi nedir ? Uzerimize konmuyorlar erkegi ayırıp odamda goturuyorum anca oyle konuyor egitemezmiyim 2sini ? Son olarak büyük soru. Kuslarim sabah kafesi açıyorum evde sabit yüksek yere konuyorlar akşam kafese koyuyorum kutudan çıkmiyorlar 2 haftadır böyleler nezaman ciftlesirler ?

Henüz daha erken çiftleşmelerine, sabırlı olun onlara zaman tanıyın, alışırlar onun güvenini kazanmanız gerekli ilkönce...

Son düzenleme:
Erkek de sorun yokta kız sıkıntılı biraz korksa elime aldigimda isirmasi gerekmiyormu ? İlk geldiğinde çok fena ısıriyordu

Sabredin size tam alışmamış alışması gerekli...

Henüz erken salabilirsin... İlerleyen zamanlarda olabildiğince azalt arada çıkar onlar için iyi lacaktır ama çok değil... :)

Henüz erken salabilirsin... İlerleyen zamanlarda olabildiğince azalt arada çıkar onlar için iyi lacaktır ama çok değil... :)

Fotoları bunlar kızgın mi ben pek anlamiyorum

ceee74df546db2f6d0e482b40425b737.jpg
c923306be0a65ad7418d8bf6d14d00c8.jpg

Ortamlarına buşekilde müdahale dışarı salma yakalama gibi müdahale ile şahsen zor yavru alırsınız .

Evet kızışmışlar ama hazır olmayabilirler sabret zamanla olur her şey... :)

Ortamlarına buşekilde müdahale dışarı salma yakalama gibi müdahale ile şahsen zor yavru alırsınız .
Anladim hocam babam saliyor sürekli uyarmama rağmen ... ayarlicam artık bi şekilde

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:23 -->-> Daha önceki mesaj 16:23 --

Evet kızışmışlar ama hazır olmayabilirler sabret zamanla olur her şey... :)
Saol bilgiler için :)

Bende büyük bir sabirla yavru bekliyorum her turlu ihtiyaçlarını karsilamama ragmen uretemeyici olarak tavsiyem kafeste olan oyuncak ve aynalari kaldirman yanlis gormediysem ayna var ilgilerini birbirlerine versinler

Fazla rahatsız etme hayırlısı olsun

Bu şekilde ciftlesmeleri güç ayrıca bu zamandan sonra konusmazlar aynaya çıkarın yem su dışında rahatsız etmeyin inşaallah yavru alırsınız

Geri