Karadeniz Pet

Muhabbet kuşlarım

• Konbuyu başlatan Fuat E. GÜL
  • Başlangıç tarihi
F

Fuat E. GÜL

Guest
Arkadaşlar , ilk başta dişi diye bir kuş aldım 2-3 aylıktı ve gerçekten dişiye benziyordu , 1 ay sonra yanına eş aldım birbirlerine kur yapıyorlardı , şimdi ise dişi dediğimin ceresi iyice mavileşti ve erkek olduğunu anladım , burda ve birkaç yerde cinsiyetini sordum hepsi erkek dedi . 5-6 aylık oldular birden kavga etmeye başladılar ve hala kavga ediyorlar . (6-7 aylıklar) Kuşcu bize dişi diye verdi sonuçta , değiştirirmi sizce ? değiştirip yavru 2-3 aylık verir diye korkuyorum . 4 aydır ben kuşlarımın yavrılarını dört gözle bekledim sonuçta . Siz hiç böyle bir şey yaşadınızmı ? kuşcu kuşu değiştirdimi ? üstüne para aldımı ? para sıkıntı değil yavru verirse bekleyemem .

Kuşumun resimleri :

1nQka1.jpg

zEPVqD.jpg

AYRqlL.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
yeni kuş almayı düşünüyordum ama babam inatlaşıyor , kuşcu dişi diye verdi diyor .

Foruma konu açıp takasta yapabilirsiniz, elinde dişi olup erkeğe ihtiyacı olan vardır illa ki.

Son düzenleme:
kuş kesin erkek bunu ver dişi al üstüne 10 lira alıyor ankaradakiler

üretici olsa adam tamamda , bu petshopcu . sırf babamın inadı yüzünden yavruyu 40 tl ye aldım , bunlar onlarda değil bunlar değişik onlar çabuk ölüyo falan diye kandırdı babamı işte :D ben o 80 tl ye ne kuş alırdım .

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri