petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet kuşlarım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Fuat E. GÜL tarafından 26 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. Fuat E. GÜL

Arkadaşlar dişi kuşumun yuvalığa girdiğini gördüm girip girip çıktı . Sabahtan öğlene kadar , akşam oldu hiç girmedi . erkek kuşumun dişinin üstüne çıkmaya çalıştığını gördüm kavga ettiler ikiside yere düştü . Yuvalığa talaş koydum , bakıyorum öğlenden beridir yuvalığa girmiyor . Arkadaşım bi girdimmi bidaha çıkmaz diyordu . ama kuş öğlenden beridir girmiyor ne yapıcam ?

erkek 7 aylık , dişi 5-6

#1 Fuat E. GÜL, 26 Aralık 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 26 Aralık 2014
  2. Mirac YILDIRIM

Beğenileri:
    0
    Kuşlarınız çifleşmek isteye bilirler . Ama kavgada edebilirler eğer birbirlerinize vuruyorlarsa ayırmanızı öneririm yoksa birbirlerine zarar verebilirler.

muhabbetkusu.biz

3. Fuat E. GÜL

kavga ediyorlar ama birbirlerine fazla zarar verecek şekilde etmiyorlar .

4. Mirac YILDIRIM

Beğenileri:
    0
    Bunu zaman gösterir. 1 çiftim yanlış eş seçiminden dolayı erkek dişinin gözünü çıkarmıştı :(

muhabbetkusu.biz

Sayfayı Paylaş