Karadeniz Pet

Muhabbet Kuşlarımda Çiftleşme Belirtisi Yok

• Konbuyu başlatan Oğuz Tolu
  • Başlangıç tarihi
O

Oğuz Tolu

Guest
8k3YzV.jpg
Merhabalar öncelikle.İlk kez bir konu açıyorum.Doğru yeremi doğru şekildemi bilmiyorum.Hatam varsa uyarınız.

Evimde iki çift muhabbet kuşum var.Özellikle yeni aldığım çift te çiftleşme belirtisi yok.Kavga da etmiyorlar.Bir kafeste iki yabancı gibiler.Bir birlerinin varlıklarından sanki haberleri bile yok.Resimlerini yüklemeye çalışıcam.Yorumlarınızı ve tabsiyelerinizi bekliyorum.

http://i.hizliresim.com/8k3YzV.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kuşlarınız henüz hazır olmayabilirler fotograf atarsanız daha olumlu sonuçlar alabilirsiniz

Son düzenleme:
Merhabalar öncelikle.İlk kez bir konu açıyorum.Doğru yeremi doğru şekildemi bilmiyorum.Hatam varsa uyarınız.

Evimde iki çift muhabbet kuşum var.Özellikle yeni aldığım çift te çiftleşme belirtisi yok.Kavga da etmiyorlar.Bir kafeste iki yabancı gibiler.Bir birlerinin varlıklarından sanki haberleri bile yok.Resimlerini yüklemeye çalışıcam.Yorumlarınızı ve tabsiyelerinizi bekliyorum.
Aynen resim yükleyebilirsen daha net cevaplar verebiliriz.

Evet gözüküyor, biraz zaman tanıyın onlara hazır değiller gibi, hemen eş tutmamış olabilirler... :)

Bunlarda diğer çiftlerim.Bunlar çok çok iyi anlaşıyorlar.Bir birlerine ağızdan yem veriyolar bir birlerini kaşıyolar.Dişi yuvalığa bi ara çok ilgiliydi kafayı sokup sokup çıkıyodu.Ama girip zaman geçirmiyordu.Erkek yuvalığa hiç girmedi.Çiftleşmeye sıra gelince erkek aşırı istekli ama dişi o esnada sürekli kaçıyor.Sonuç olarak bi icraat yok.Bu arada erkek olan evcil.Banada çok alışkın.Serbest bırakınca benden pek ayrılmıyor.

http://i.hizliresim.com/8k3Xo7.jpg

Ne güzel iyi anlaşıyorsunuz :) onlarda alışırlar zamanla

Son düzenleme:
Elbette öyle.İyi anlaşıyoruz:)Merak ettiğim acaba dişi yaş olarak olgunlaşmamış mı. Uzun zaman oldu bi aradalar.İyide anlaşıyorlar.Tık yok:)Neyi yanlış yapıyorum çözemedim.

Anlaşmaları güzel sabredin bakalım biraz :)

Evet sabredicez yapacak bişe yok.Yorumlarınız için teşekkürler.

Geri