Karadeniz Pet

muhabbet kuslarımı kafesten cıkarma

• Konbuyu başlatan isa ölmez
  • Başlangıç tarihi
I

isa ölmez

Guest
sizce muhabbet kuşlarımı ne kadar arayla kafesten çıkarmam gerekiyor ? ne gibi bi faydası olur ve nasıl davranmalıyım cıkardıgımda ?

ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER. :))

Çoğul kullandığınız için takım varsayıyorum çıkarmamanızı tavsiye ederim, onlar zaten kafeste uçma antrenmanı yapıyorlar.

Çiftlerse eğer çıkarmayın. Değillerse Hergün yarım saat çıksalar yeterli olur.

2.5 aylık erkeği değiştirin derim. 1,1.5 yaşında erkek alın.

dişi 1,5 yasında erkek 2,5 aylık kuslarım :) cıkarmamak daha iyi yani ?

aralarında baya bir yaş farkı varmış...inşaallah sorun olmaz...dişi erkeğe zarar vermiyor mu aynı kafeste acaba ?

2.5 aylık erkeği değiştirin derim. 1,1.5 yaşında erkek alın.

hocam bende isterdim ama bizimkiler alişti o yüzden karişmak istemiyorum. en merak ettıgım konu ise erkeğin çiftleşme yasında geldıgınde aralarındakı yas farkı bir problem teşkil edip etmeyeceği. bu sruya net bı cvp alırsam cok mutlu olacağım :D

ağbi aralarında an az 1 yaş var bence kesin değiş ya da büyük olanı ayrı bir kafese koy , küçüğüne yen bir eş al ( bu sefer yaşları uygun olsun ama :))

hocam bende isterdim ama bizimkiler alişti o yüzden karişmak istemiyorum. en merak ettıgım konu ise erkeğin çiftleşme yasında geldıgınde aralarındakı yas farkı bir problem teşkil edip etmeyeceği. bu sruya net bı cvp alırsam cok mutlu olacağım :D

İllaki edicek,1.5 yaşındaki çiftleşmek isticek 2.5 aylık olan istemicek doğal olarak kavga olucak.En azından 2.5 aylığı başka kafese alır 1.5 yaşındaki elemanın yanına yaşı yaşına uygun bir eş seçtirirdim bana göre.

İllaki edicek,1.5 yaşındaki çiftleşmek isticek 2.5 aylık olan istemicek doğal olarak kavga olucak.En azından 2.5 aylığı başka kafese alır 1.5 yaşındaki elemanın yanına yaşı yaşına uygun bir eş seçtirirdim bana göre.

soyledıgın mantıklı abı deneyecem :)

Geri