petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet kuşlarımın cinsiyeti

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Göktürk tarafından 7 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. Göktürk

Göktürk New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar sarı kuşumu dişi diye almıştım bir eski bir üretici olan akrabam kuşumun erkek olduğunu söyledi bende diğer yeşil erkek kuşumu başka yeşil dişiyle değiştirdim.Çok kafam karıştı sizce cinsiyetleri ne dir?
    Yaşları nedir? Eşleşmeye uygunlar mı?Yavru alabilirmiyim? Bakım olarak düzenli olarak temizlik yapıyorum.Yemlerini ve taze sularını devamlı sağlıyorum.Haftada bir kerede mama veriyorum.

Yeşil kuşum

#1 Göktürk, 7 Nisan 2014
    Son düzenleme: 7 Nisan 2014
  2. Aziz SARI

Aziz SARI Guest

Eldivenle niye tuttunuz anlamadım. :D Dişi hafiften kızışmaya başlamış . Eğer anlaşıyorlarsa eş tutmuş demektir .:)

3. Göktürk

Göktürk New Member

Beğenileri:
    0
    Ellerimi ısırıyorlar tedbir amaçlı:D Sarı olan kuş erkek mi dişimi bir türlü çözemedim sizin bir fikriniz var mı?

4. Aziz SARI

Aziz SARI Guest

Hocam bana kalırsa ikisi de dişi .:)

5. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    ikisi de dişiye benziyor..

6. Göktürk

Göktürk New Member

Beğenileri:
    0
    Yeşil kuşun dişi olduğuna eminim ama sarı kuşum bana erkek gibi geldi ilk aldığımda burnu pembeydi sonra rengi değişti beyaz mavi gibi oldu.Bir de daha önce erkek kuşumla sarı kuşum olduğunda kafeste çok gürültü vardı sürekli ötüyorlardı şimdi ise getirdiğim yeşil dişi kuşla sarı kuş ötmüyorlar.çok kafam karıştı sarı kuşun burnu pembe ama burun delikleri etrafı açık mavi.

#6 Göktürk, 7 Nisan 2014
    Son düzenleme: 7 Nisan 2014

Sayfayı Paylaş