petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet kuşlarımın cinsiyetleri

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve Süleyman Kara tarafından 10 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

1. Süleyman Kara

Süleyman Kara Active Member

Beğenileri:
    59
    Merhaba arkadaşlar. 3 yıldır bir muhabbet kuşum var. Erkek diye biliyorum. Bugün ona bir dişi eş aldım.

Alırken bendeki kuşun 3 yaşında olduğunu, ona uygun bir eş olmasını söyledim. Satıcı da en az 1-1,5 yaşında bir dişi bu ve birlikte sorunsuz yaşarlar dedi.

Ben hangisi eski hangisi yeni söylemiyorum, siz bakıp cinsiyetlerini, yaşlarını yorumlar mısınız?

2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Soldaki dışı sağdaki erkek güzel kuşlarınız var disinin biraz daha zamanı var erkek onu kizistirir yuvalik takın maşallah

3. Sema ayaz

Sema ayaz New Member

Beğenileri:
    0
    sagdakı erkek soldakı dısı gıbı

4. Şevket Umut Sağmen

Beğenileri:
    0
    Bunların ikiside yavruya benziyo yalnız

5. Süleyman Kara

Süleyman Kara Active Member

Beğenileri:
    59
    -- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:57 -->-> Daha önceki mesaj 18:56 --

[/COLOR]
    Sağdaki erkek ve 3 yıldır bende; yavru olması imkansız :) Ama bana da hep bebek gibi geliyor, çok tatlı :D
    Soldaki de tahmin ettiğiniz gibi dişi olan. Bir araya koydum, neyse ki anlaştılar. Ama kız pek yüz vermedi şimdilik. Belki ortama alışmadığından, belki de dediğiniz gibi zamanı var olduğundandır. Bekleyip göreceğiz. :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:00 -->-> Daha önceki mesaj 18:57 --

Bu arada, dişi kuşu alırken yuvalık da alıp taktım bugün. Teşekkürler.

#5 Süleyman Kara, 10 Temmuz 2015
    Son düzenleme: 10 Temmuz 2015

Sayfayı Paylaş