Karadeniz Pet

Muhabbet kuşlarımın cinsiyetleri

Süleyman Kara

Paylaşımcı Üye
Merhaba arkadaşlar. 3 yıldır bir muhabbet kuşum var. Erkek diye biliyorum. Bugün ona bir dişi eş aldım.

Alırken bendeki kuşun 3 yaşında olduğunu, ona uygun bir eş olmasını söyledim. Satıcı da en az 1-1,5 yaşında bir dişi bu ve birlikte sorunsuz yaşarlar dedi.

Ben hangisi eski hangisi yeni söylemiyorum, siz bakıp cinsiyetlerini, yaşlarını yorumlar mısınız?

2gLl30.jpg

Nqaom5.jpg

Soldaki dışı sağdaki erkek güzel kuşlarınız var disinin biraz daha zamanı var erkek onu kizistirir yuvalik takın maşallah

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:57 -->-> Daha önceki mesaj 18:56 --

[/COLOR]
Bunların ikiside yavruya benziyo yalnız

Sağdaki erkek ve 3 yıldır bende; yavru olması imkansız :) Ama bana da hep bebek gibi geliyor, çok tatlı :D
Soldaki de tahmin ettiğiniz gibi dişi olan. Bir araya koydum, neyse ki anlaştılar. Ama kız pek yüz vermedi şimdilik. Belki ortama alışmadığından, belki de dediğiniz gibi zamanı var olduğundandır. Bekleyip göreceğiz. :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:00 -->-> Daha önceki mesaj 18:57 --

Bu arada, dişi kuşu alırken yuvalık da alıp taktım bugün. Teşekkürler.

Son düzenleme:
Geri