Karadeniz Pet

Muhabbet kuşlarımın Cinsleri hakkında

Cihan UYĞUR

Onursal Üye
Sayın muhabbet kuşu ustaları 1 çift kuşum var? Cinsiyet ve ırkları hakkında bilgilerinizi rica ediyorum.

Üstad birazdan kuşların yanına geçeceğim tşk ederim ilgin için:)fotoları yükleyeyim

Sayın muhabbet kuşu ustaları 1 çift kuşum var? Cinsiyet ve ırkları hakkında bilgilerinizi rica ediyorum.

önce tahmin mi edlim resmı sonra mı yukleyeceksin :)
bence erkek yerli :) bakalım tutacak mı

Kardeş haklısın siteye yeni üye oldum, Mesajla birlikte resimde yüklemem gerekli:)akşama resim eklesem yardımcı olursanız sevinirim,:)

Kardeş haklısın siteye yeni üye oldum, Mesajla birlikte resimde yüklemem gerekli:)akşama resim eklesem yardımcı olursanız sevinirim,:)

tabiki yardımcı oluruz elımızden geldıgı kadarıla

Saol kardeşim o zaman akşama yüklüyorum,dün uyuyamadım dişi diye aldığım kuş inş dişidir dedim, size akşam bildirim yaparım.ilginizden dolayı teşekkürler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:00 -->-> Daha önceki mesaj 16:43 --

9p1WlZ.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:04 -->-> Daha önceki mesaj 18:00 --

Son düzenleme:
sarı dişi mavi erkek daha ufaklar üremek için ama erkkek mavi kızışmış ufaklık :)

Son düzenleme:
G1AWd7.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:18 -->-> Daha önceki mesaj 18:13 --

Yusuf bey tikler inanın yüreğime su serpiniz acaba sarı erkek mi?diyordum daha yumurta Dönemi'ne çok mu? Erkek evet dişinin başını kaşıyor biraz yanaşıyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:19 -->-> Daha önceki mesaj 18:18 --

Üstadı resim yükledim bakarsanız

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:21 -->-> Daha önceki mesaj 18:19 --

Cem bey resim yükledim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:23 -->-> Daha önceki mesaj 18:21 --

Yusuf bey tahmini ne zaman folluk takalım?dişi nasıl sizce

Yuvalık takılımı bence 1,2 aya tak dişi kızsmaya başlamıs yumurta mamsı cok az njer koy yavru alırsın.

Kardeş tşk ediyorum 1-2 daha bekleyelim o zaman kuşların genel durumu nasıl?
Od6NBn.jpg

Genç güzel kuşlar biraz zamanları var güle güle besleyin.

Tşk ederim üstad örnek bir resim var mı? Birde çiftleşmelerini Yönelik yapmam gereken bir şey var mı?birbirlerinin başını kaşıyorlar bunu gördüm sadece yumurta hazır mama veriyorum yemiyorlar yulaf veriyorum arada

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:20 -->-> Daha önceki mesaj 23:17 --

Kalamaz kemiği bunu sormuştum kanaryalar için dediler ben o zaman yarın alayım bir tane

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:22 -->-> Daha önceki mesaj 23:20 --

Tşk ederim üstad örnek bir resim var mı? Birde çiftleşmelerini Yönelik yapmam gereken bir şey var mı?birbirlerinin başını kaşıyorlar bunu gördüm sadece yumurta hazır mama veriyorum yemiyorlar yulaf veriyorum arada

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:20 -->-> Daha önceki mesaj 23:17 --

Kalamaz kemiği bunu sormuştum kanaryalar için dediler ben o zaman yarın alayım bir tane

Pardon kalamar demek istedim birde folluk alayım mı?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:40 -->-> Daha önceki mesaj 23:22 --

Cem bey resimlere bakabildiniz mi?

Kuşlarınız güzel maşaallah kalamar kemiği ve folluğu takın derim ben de

Üstad merhaba yorumunuz için teşekkür ederim,kalamar kemiği bugün alıyorum,folluk için bazı yorumlarda beklemelisiniz dediler ama herhangi bir öneriniz var mıdır?folluk standart bir özellikte mi?olacak tşkler

bekleme alışsınlar yuvalıga kuşlar daha tanıyacak keşfedecek yuvalıgı 2 ölcude var bırı buyuk bırı kucuk bulabılırsen buyu olan yuvalıkdan al

Hocam aslında benim kafes yuvalıga uygun deilmiş tek kapılı,bir çifthanem var ona mı alsam kuşları ne yapsam?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:20 -->-> Daha önceki mesaj 18:17 --

Murat hocam o kalp gibi olan gaga Taşı demi?çıkarın demiştiniz,kalamar kemik aldım,gaga taşına gerek var mı?yoksa o da Kalsın mı?

Geri