Karadeniz Pet

Muhabbet Kuşlarımın Eş Durumu

• Konbuyu başlatan anakiN`#
  • Başlangıç tarihi
A

anakiN`#

Guest
Merhaba Arkadaşlar. Bir Sorum Var.
Benim 2 Tane Badem(Erkek) , Limon(Dişi) Adında Muhabbet Kuşum Var. Yaklaşık 1,5 Aydır Aynı Kafesteydiler. Başlarda Kavga Gibi Bir Sorun Yoktu. Eş Gibiydiler Ama Son 2 Gündür Çok Fena Kavga Başladı Bende 2'sini Ayırdım. Ama Kafesleri Yan Yana Koydum. Doğru Mu Yaptım Bilmiyorum Yorumlarınızı Bekliyorum. Lütfen Bana Fikir Verin. Teşekkürler..:)

Erkek Dişiye Sokulduğunda Dişi İstemiyo , Dişi Sokuluncada Erkek İstemiyor :D Ama Aradada Olsa Birbirini Kaşıyorlar :D

Aile içi meselelere ben şahsen karışmam. Hem kocasıdır, döver de sever de derdim ama muhabbetlerde dişi kuşlar daha dişli oluyor. benim dişi kuş mesela çok fena ıstırıyor. Erkek ise gıdıklıyor sadece. Durum sende de öyleyse bırak biraz dişi dövsün erkeği. Ama baktın çok dövüşüyorlar bence ayır ikisini, ayrı yerlerde tut ki özlesinler birbirlerini. İlk zamanlar ben öyle yaptım. Ayırdım, sonra dişiyle uğraştım biraz. Bana uyuz oldu baya. Bu sefer diğer kuşun sesini duyunca karşılık verdi ona. Baktım ötüşüyorlar bir araya getirdim. Şimdi karı-koca iyi anlaşıyorlar ama kötü olan ben oldum. Anca kafesten çıkmak isterlerse bana ötüyorlar.

Geri