Karadeniz Pet

Muhabbet kuşlarımın hastalığı

• Konbuyu başlatan Ahmet Yusuf TAŞ
  • Başlangıç tarihi
A

Ahmet Yusuf TAŞ

Guest
Yav arkadaşlar çıldıracağım muhabbet kuşlarım sürekli uyuyor hiç uyanmıyorlar dün bi kaç defa çiftleştiler ama kısa sürdü sonra uyudular hala aynı durum sabahtan akşama kadar 24 saat uyuyorlar erkek yem yiyor dişi kusuyor geçen haftada çiftleşmişlerdi bi kaç kez yahu arkadaşlar yardım edin ne ishaller nede birşey peki niye uyuyorlar arkadaşlarımın kuşlarına bakıyorum böyle değil petshop dakilere bakıyorum onlarda canlı ama benimkiler uyuz bi şekilde uyuyor birde sürekli kaşınıyorlar bit spreyi felan sıkıyorum çok fazla tüy döküyorlar lütfen yardım eğer çözümünü bilmiyorsanız fotoğraf çekip koyarım

Petshoplarda 20 tane birden olunca canlı olurlar çiftleşme oldugu için dişi'de biraz solukluk isteksizlik olabilir belki

ama benim arkadaşlarımda çift olarak besliyorlar onlarda bir sorun yok bir kere dahi uyuduklarını görmedim onların kuşlarının birde sadece dişi kuş değil erkek kuşta uyuyor bendeki şansa bak arkadaşım erkek kuşunun yanına dişi aldı 2 hafta sonra çiftleştiler bende aldığımda çok iyi anlaştılar ama dişi izin vermedi şimdi dişi çiftleşmek istiyor erkek çok halsiz gibi davranıyor yem mama ve vitaminin en kalitelisinden veriyorum nedir sorun sizce kimsemi karşılaşmadı bu sorunla?

Huy bu insalardaki gibi erkek hasta olabilirmi sogukta felan bırakmadınız demi 2 cam arasında felan uyuklamasının nedeni olabilir bu

2 gündür pc bozuk olduğundan foruma giremedim k.b birde kuşlarımın kafesi cam kenarında ama cam kapalı genelde bi sorun olurmu

Geri