petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet Kuşlarımın sorunu.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Çağatay Kör tarafından 19 Ekim 2014 başlatılmıştır.

1. Çağatay Kör
    Gizli

Muhabbet Kuşlarımın sorunu.(Videolu)

Merhaba arkadaşlar benim muhabbet kuşlarımın sorunu benimle ilgilenmemesi.Elimi onlara uzatsam kaçıyorlar ve ısırıyorlar.Birisi erkek birisi dişi var 3 aylık.Ne yaparsam benimle ilgilenirler? Video:Muahbbet Kuşlarımın sorunları. - YouTube

#1 Çağatay Kör, 19 Ekim 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 19 Ekim 2014
  2. overlord
    Gizli

overlord Guest

Tek kuşu eğitmen daha kolay olacaktır. Kuşlar çift ise sizinle fazla ilgileneceğini sanmıyorum.

3. x16

x16 New Member

Beğenileri:
    0
    çeşitli eğitme yolları var onları uygulayarak egitmelisiniz kuşlarınızı :)

4. iss

iss Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Çift kuşlar da eğitilir ama daha zor eğitmesi. Ama size alışırşar merak etmeyin. Elinizi önce kafes içinden sokmlısınız. Elinizin kafesteki varlığına alışınca dışarda alıştırma yapmalısınız. YAzıyı okuyun derim. kpapagan

5. Çağatay Kör
    Gizli

Videoda koydum isterseniz bakın.

Sayfayı Paylaş