Karadeniz Pet

muhabbet kuşlarına ağır gelmeyen geniş spektrumlu antibiyotikler nelerdir?

nihal_goksu

Meraklı Üye
2-3 gün sonra veterine r pek anlamam demesine rağmen kes dedi tetra 250mg ağır gelmiştir dedi.bende artık elime almak istemiyorum.elime aldıkça daha çok böyle felce sara ya benzeyen kriz geçiriyor.veteriner klinikten toz vitamin aldım daha iyi olduğunu düşünüyorum ihtiyacım kadar sulandırıyorum.tetrayı inceledim güvercinlerde de kullanılıyor.deneyimli arkadaşlardan tetramezatin diyenler oldu. bunu kesip biteral vereyim mi dedim veterinere şu iki gün temiz su vitamin ver başka bişi verme dedi.yem yemesi idare eder.veterinere gidince sağlam olacağı tuttu.evde bol bol kasılıp kanat çırpmaya başladı.bilmiyorum bu hayvan neyin kafasını yaşıyor.sanki elime alıp etrafımda dönüyorum gibi kafasını yamultuyor.en yakın zamanda bi video çekip koymak istiyorum da yalnız hali içler acısı.millette sanki şiddet uygulamış sanıcak bu hale nasıl geldi filan diyecekler.bende çok üzülüyorum.fakat yapacağım çabuk sonuç veren bir şey yok.2-3 gün sonra tekrar antibiyotik başlamalımıyım bilmiyorum.göğüs kemiği sertliği geçmez sanıyorsam.:(:(:(:(:(:(:(:(

Geri