Karadeniz Pet

Muhabbet Kuşlarında göz nezlesi

Erdi_ÖZTÜRK

Meraklı Üye
Selamın aleyküm üstadlar herkese iyi forumlar öncelikle. Nazik olan Albinomuz göz nezlesi olmuş bulunmaktadır. Yeni fark ettiğim için erken tedavi yapayım dedim. Forumu karıştırdığımda farklı farklı ilaçla tedavi yöntemleri gördüm sizinde fikirlerinizi almak isterim. Şuan yeni uyguladığım yöntem gentagut göz damlası ile sabah akşam 2 damla akşamlarıda terraciyim göz kremi ile sürüp bırakacağım tedavi yönteminden başka bi yontem varsa ilgilenen olursa sevinirim tekrardan sagolun hayırlı forumlar.

Göz nezlesi olduğundan nasıl emin oldunuz ? Başka bir rahatsızlık belirtisi de olabilir. Dışkısı nasıl ? Ama göz nezlesiyse uyguladığınız tedavi doğru. 3 gün kadar devam edin.

Göz nezlesi olduğundan nasıl emin oldunuz ? Başka bir rahatsızlık belirtisi de olabilir. Dışkısı nasıl ? Ama göz nezlesiyse uyguladığınız tedavi doğru. 3 gün kadar devam edin.
göz nezlesi nasıl oldu derken şöyle diyim bu aralar tüneklerle aşırı samimiydi sürtünüp duruyordu son 2 gündür ise gözünün etrafındaki tüyler ıslak gibi geldi farklıydı yani neşeside yoktu diğer günler gibi bende araştırdıgımda göz nezlesi ihtimalinin %99olduguna kanaat getirdim

Siz her ihtimale karşı dışkı resmi paylaşın.
dışkıları böyle, gözle ilgili olan sorunu atlatdık gibi 2 gündür göz çevresinde bi sorun görmüyorum şükür kaşınmalar devam ediyor ama.
Dünden beri ise burun tıkanıklığı var

Ekli dosyalar

• P1010806.jpg
    P1010806.jpg
    130.3 KB · Görüntüleme: 23
Sürekli böyle mi dışkılıyor. Bugün kuş neler yedi vitamin probiyotik vs. Ne yiyip içmişse yazın.

Geri