Karadeniz Pet

Muhabbet Kuşlarında Güven kazanma

Mudo DURMUŞ

Emektar Üye
Eğitmek için aldığınız kuşlarda herşeyden önce yapmanız gerek ilk şey kuşun güvenini kazanamaya calışmak olmalı. eğitmenin yolu 1. Kuşun Güvenini kazanmak 2. Sevgiyle yaklaşmak bu iki yöntemle kuşları çok rahat eğitebilirsiniz sabah 15 aksam 15 dakika ilgi ve alakayla. Gecenlerde maalesef bir konu acılmıştı kuşu eğitmek için kanatlarını bantlamışlardı ve bunu yapan kişi arkadaşına da önermişti çok yanlış seyler bunlar eziyetten başka birşey değil. Şimdi ben bu yumurcak Dilek'in kanatları nasıl bantlasam acaba :)

[YOUTUBE]2oiKYZWDWdg[/YOUTUBE]

Son düzenleme:
maşallah çok tatlı bir kuş Allah uzun ömürler versin :)

Teşekkürler tek sorun kızımız arada dudaktan parca alıyor

M. Kemal ATATÜRK

hahaha :D :D olur öyle ya benim de yeni erkek geçen öyle bi kaptı dudağımı da bişi olmadı fazla :D yeni yeni alışıyor kafasını falan sevdiriyor kerata şimdi ise dışarda elimde durmasını alıştırdım yem yedi elimden yavaş yavaş yapıyoruz bişiler bakalım :D

hahaha :D :D olur öyle ya benim de yeni erkek geçen öyle bi kaptı dudağımı da bişi olmadı fazla :D yeni yeni alışıyor kafasını falan sevdiriyor kerata şimdi ise dışarda elimde durmasını alıştırdım yem yedi elimden yavaş yavaş yapıyoruz bişiler bakalım :D

Aynı gidiyoruz :D Bende benim ufaklığı 2 gün önce aldım bugün dışarı çıkardım bi güzel uçtu elime alıp yem yedirdim sevdirdi biraz ele zorla gelse de zamanla alışacak gibi :)

Birazcik sevgi yetiyor ya bu canlılar için

M. Kemal ATATÜRK

Aynı gidiyoruz :D Bende benim ufaklığı 2 gün önce aldım bugün dışarı çıkardım bi güzel uçtu elime alıp yem yedirdim sevdirdi biraz ele zorla gelse de zamanla alışacak gibi :)

aynen öyle :) ama demin beni baya bi sinir etti diğer kuşlarımın kafesine kondu dişimi erkeğimi salmıştım onların üstüne çıkmaya çalıştı :D korktu gariplerim sonra onları kafese soktum onların kafesine uçtu elimi koyuyorum saldırıyor gagaladı baya elimi sonra yakaladım onu koydum kafese kızdım biraz şimdi konuş duruyor dibimde :D ıslık öttürüyor daha zamanı var gibi bir kaç gün daha kafeste eğitime devam etsem iyi olacak gibi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:05 -->-> Daha önceki mesaj 00:04 --

Birazcik sevgi yetiyor ya bu canlılar için

M. Kemal ATATÜRK

aynen öyle hocam :) fakat bazen çok hırçın olabiliyorlar

Geri