Karadeniz Pet

Muhabbet kuşlarında kuş gribi olurmu acil !!

Devran ZENGİN

Yeni Üye
Arkadaşlar muhabbet kuşlarında kuş gribi olur mu ?

Birde kuş uçarken kanatını çarptı kanadı bişey olur mu ?

Şimdiden teşekkürler :))

O ne ya kuş gribi,at gri bütün hayvanların gribi çıktı.
yok olmaz.

Hiç muhabbet kuşlarının kuş gribi olduğunu duymadım.. Ama geçenlerde benim aklıma gelmişti :) kanadı iyileşir zamanla..

Teşekkürler :)) birde kuyruğu aşağı doğru bükülmüş oda çarptığı içinmi acaba ?

Kuştan geçen hastalıklar olabilir bence ama muhabbet kuşundan kuş gribi bulaşacağını pek düşünmüyorum. Fotoğraf atar mısınız kuyruğuna bakalım?

Birsey olmaz hocam çünkü genelde ev hayvanı kus grıbı göçmen kuslardan gelen bır hastalık dıye bılıyorum ama ithal edilen muhabbet kuslarında olma ihtimalide yüksek

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kuyruguna bakıp kus grıbı teshisimi koyuyorsun sen :eek: :eek:

Birsey olmaz hocam çünkü genelde ev hayvanı kus grıbı göçmen kuslardan gelen bır hastalık dıye bılıyorum ama ithal edilen muhabbet kuslarında olma ihtimalide yüksek

Konuda ayri bi soru olarak kanadini carpti diyor.bayan arkadasta kuyruguna bakak dedi.yanlisliklar var cevaplarinizda :)

Sorun yok yanlıs anlamısım

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kanat ? Kuyruk ? İşte senin sorunun o lanet kanadın kuyrukdan büyük olması ;) :D

Cevap yazarken kisiligini belli etmeden yazmaya calis ve bayab arkadas kanatla kuyrugu karistirdi senin nasil kuyrugu kus giribine baglamanla bayan arkadasin kanadi kuyruga baglamasi bir yanlis gozlemlemedir post kasmak icin her konuya cvp yaziyorsun bari dikkatli okuyup cvp yaz ve elestiriye acik ol seviyesizlik yapipda sacma sacma cvp yazma terbiyesizligin luzumu yok

Geri