petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

muhabbet kuşlarını ayırmak doğrumu ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve gizemdm tarafından 25 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. gizemdm

gizemdm New Member

Beğenileri:
    0
    muhabbet kuşlarım ne yaparsam yapıyım çiftleşmiyor yuvayı 2 gün önce taktım ne giriyor dişi nede çiftleşiyorlar geldikleri günden beri aralıktan beri bizdeler arkadaşlar kızıştırıcı yada nijer tohumu etkili olur mu bir birlerini özlesinler ve tekrar aynı kafese koyduğumda çiftleşsinler diye ayrı ayrı kafeslere koydum bugün kafesleride yan yana koydum sizce doğrumu yapıyorum

2. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    Kuslar ne kadar suredir sizde cok acele ediyorsunuz 2 gun olmus daha birbirlerine yem kusma opme kasima var mi kuslarinizda

3. gizemdm

gizemdm New Member

Beğenileri:
    0
    [​IMG][/IMG]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:46 -->-> Daha önceki mesaj 15:45 --

evet yuvalıktan öncede zaten günü birlik öpüşüyor ve birbirlerini kaşıyorlar resim attım şuan herkes erkeğin hazır dişinin hazır olmadığını söylüyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:54 -->-> Daha önceki mesaj 15:46 --

yaklaşık 4 aydır bizdeler geldiklerinde küçükte değillerdi

Sayfayı Paylaş