petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet kuşlarını ayırsam mı?

Konusu 'Havadan Sudan' forumundadır ve Cicikus tarafından 22 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

1. Cicikus

Cicikus New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar erkek muhabbet kuşum vardı sıkılmasın diye yanına dişi aldıydım ama pişman oldum ilgisi baya azalmıştı şimdi dişi kuşu yanından ayırsam sorun olur mu kuş fazla üzülür mü ilgilenenlere teşekkür ederim

2. Serdar

Serdar Active Member

Beğenileri:
    36
    O kuşla ben arkadaş olcam diyorsanız ayırın. Tabiki de öyle birşey yapmayın. Emin olun o sizden çok bir dişi kuşla ilgilenmek ister. Bırakın hayvanları. inşallah eş olurlar, birbirlerine uyum sağlarlar. Emim olun hem siz hem de kuşunuz bu durumdan daha nemnun olacaksınız. Kuşunuzla ilgilenmeye devam ederseniz onun da size olan ilgisi azalsa da hep devam eder...

Sayfayı Paylaş