petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet kuşlarını evde yalnız bırakmak ile ilgili

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bilgi Bankası' forumundadır ve selen canaydın bedel tarafından 21 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    Muhabbet kuşlarını 1-2 gün süreyle evde yalnız bırakabilirsiniz. Bazen suluklarda çatlaklar olabilmekte ve suluktaki su bir kaç saat içinde tamamen yok olmaktadır.

Bu riskleri gözönüne aldığımızda kuşumuzu 1 günden fazla süreyle yalnız bırakmamak en doğrusudur. Mümkünse 1 günden fazla süreyle bir yere gitmeniz gerekirse kuşunuzu bir arkadaşınıza veya komşunuza bırakınız.

2. halil karagöz

Hocam Okula Gidip Geliyorum Sorun Olurmu Kuş İçin.

3. mnbvb

mnbvb New Member

Beğenileri:
    0
    selamun aleyküm

4. yigit72

yigit72 Member

Beğenileri:
    0
    Ya arkadaş neredeyse senelik izine cikacagim sırf kuşumla vakit geçirmek için sağolsun sitede tanistigim degerli arkadaşım nemesis ten aldigim kuş öyle uysal çıktıki eve getirdiğimizden 1 saat sonra ele geldi omuzdan inmiyor kafesine gidip suyunu içip geri geliyor. Yok böyle bir güzellik

5. aegeon

aegeon New Member

Beğenileri:
    0
    bence dikkat edilmesi gereken bir husus

6. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Konuların guncelligine dikkat edin lütfen

7. RoaringLion

RoaringLion New Member

Beğenileri:
    0
    Ben kafesin kapısını açık bırakıyorum. masaya da bi tas su koyuyorum o onunla istediğini yapıyo valla :D

Sayfayı Paylaş