petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet kuşlarını salmak gerekli mi ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve carvenaus tarafından 1 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. carvenaus

carvenaus Guest

1 dişi 1 erkek muhabbet kuşum var.Petshopdan alalı 3 gün oldu evin içinde salmak zorundamıyım ?Bugün saldım kafesin kapısını açtım 2side hemen çıktılar.Ve duvara pencereye vurmaya başladılar dişi normaldede hiç rahat durmadıgı için çok zor yakaladım her yere çok sert vurdu.Sonra ikisini yakalayıp kafese koydum.Nasıl alıştırıcam bunları hiç bilmiyorum.2si birbirini sürekli vuruyor 2side yavru.Ne yapmalıyım ?Her gün kavga ediyorlar.

2. Yusuf ŞANLI

Resimler cok net degil ama disi buyuk gibi geldi bana etrafa carpmalari daha ortama alismamalarindan ve yavru olmalarindan kaynakli bi sure salmayn daha sonra alisirlar ama dedigim gibi daha net resim koyabilirsen disiye bi bakalm

3. carvenaus

carvenaus Guest

4. g0rky06

g0rky06 Active Member

Beğenileri:
    19
    evin içinde onlara tanımaları ıcın 1 hafta 10 gün zaman verin sonra kafesin icinden sevin zaten cift yapacaksanız fazla salmanız gerekmıyor gercı onlar suan yavru ilk 6 ay salabilirsiniz

Sayfayı Paylaş