petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

muhabbet kuşlarının cinsi insan ile ilişkisini etkilermi?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve onurdondu1 tarafından 30 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. onurdondu1
    Gizli

yine birşey soracağım arkadaşlar yeni kuşumu alalı 3 gün oldu ama elimi kafese sokuyorum kuş elimde en fazla 5 saniye duruyor korkuyor ama diğer kuşum sarıydı hiç korkmuyordu avucumda gezdiriyordum omzumdan inmiyordu 2 haftada çok iyi dost olmuştu
    Ama bu mavi muhabbet kuşu ingiliz kırması ve çok korkuyor elimden diğeri ilk gün kafesin içinde elimden korkmadan üstünde dururdu bu 3. gün de hala durmuyor:confused:

2. Sevtap DERİN
    Gizli

Sürekli ilgilenmen gerek ne yazık ki.

3. onurdondu1
    Gizli

işe başladım her zaman göremiyorum artık kuşumu :( biraz zor olcak geldiğimdede yorgun oluyorum :(:(

4. Sevtap DERİN
    Gizli

Bak bu kötü olmuş işte. Siz değiştirdiniz mi peki kuşu?

5. Tunç ÇAĞATAY
    Gizli

sabahtan yemliklerni çıkart 4 saat sonra falan yani kuş acıktıgnda elnde yem ver bunu hergün tekrarla ve kuşu misafirler ve çocukları dürtp korktmasnlar kuşuda 1 hafta kafesten çkartma bi isimm tak c ve ş kelimelernn oldugu hep bnu tekrarla

6. Duran BEDİR
    Gizli

kuşun erkekmi dişimi öncelikle onu bi öğreneyim

7. onurdondu1
    Gizli

değiştirmedim elimde fazla durmuyor bugünde işi bıraktım :)

Sayfayı Paylaş