Karadeniz Pet

Muhabbet kuşlarınıza hangi yemi veriyorsunuz?

• Konbuyu başlatan Hakan YILDIZ
  • Başlangıç tarihi

Hangi yemi kuşlarınıza veriyorsunuz?

• Crisspy Muhabbet Kuşu Yemi

Kullanılan: 0 0.0%
  • Lora Kabuksuz Muhabbet Kuşu Yemi

• Mavi Yeşil Karışık Muhabbet Kuşu Yemi

• Mavi Yeşil Extra Muhabbet Kuşu Yemi

• Muhabbet Kuşu Mama Gold Patee

• Vivid Meyveli Karışık Muhabbet Kuşu Yemi

• Unicorn Karışık Muhabbet Kuşu Yemi Meyvesiz

• Wunder Vogel Premium Kabuksuz Muhabbet Kuşu Yemi

• Kullanılan toplam oy
    29
H

Hakan YILDIZ

Guest
Arkadaşlar hangi yemleri kuşlarınıza alıyorsunuz?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bonnıe marka. Bıde kanarya yemı katıyorum

Bonnıe marka. Bıde kanarya yemı katıyorum

Ben de Bunnie veriyordum. Ama arkasındaki verileri okudum. Bu verileri diğer markalar ile karşılaştırdım bayağı düşük geldi bana. Vitakraft en iyisi sanırım

Hakan Mehmet Yıldız ile bir bağlantınız varmı ?

Mehmet yıldız isminde akrabam yok. Soyad benzeri okulumda 3 tane Hakan yıldız var :)

Hmm tamam. Biri vardı forumda Hakan Mehmet Yıldız ban yedi dedim o mu geldi tekrar.
Bu arada ben mavi boncuk kabuklu ve baffling burd fantasiya kullanıyorum o şıkları göremedim.

Bazı arkadaşlarımız Champion yemini işaretlemiş. Bu markanın hem balık yemlerinde hem kuş yemlerinde sorunlar yaşadım. Çok tavsiye etmem. ( Çok sayıda balığım bu yemin kalitesizliği yüzünden vefat etti, kuş yemini kuşum hiç yemedi sanırım bayat )

Versele Laga Vitakraft Witte Molen bunlar avrupa standartında yemler,gerisi türkiye standartında..karar size kalmış :)

meyveli olanın kodu olması lazım Hakan kardeşim..

Bende Gökhan abiden aldıgım bravo 302 kullanıyorum bitsin elimdeki deli nature geçmek istiyorum..

meyveli olanın kodu olması lazım Hakan kardeşim..

Bende Gökhan abiden aldıgım bravo 302 kullanıyorum bitsin elimdeki deli nature geçmek istiyorum..

Anladım. Ben hobiciyim. Tek kuşum var. Ve kimin hangi yemi kullandığını merak ettiğim için bu anketi yaptım. Bu anketten sona hemen yemimi değiştirip Vitakraft yaptım. 3 paket sipariş verdim.

Bu anketteki markalar neye göre yazılmış? En çok bilinen Quik ve mavi boncuk kabuklu yok ve hiç duymadığım markalar var :)

Katılan tüm arkadaşlara teşekkür ederim. güzel bir istatistik oluyor.