Karadeniz Pet

muhabbet kuslarm nasil?

stalkers

Yeni Üye
Merhabalar en bastan anlatiyim. 2 - 2 bucuk sene once cift muhabbet kusu almistik. Disisi oldu erkek kaldi. Baya alisti bize konusuyor cickus boncuk falan diyor dudagini opuyor. 3 hafta once damizlik disi aldik malesek erkegi goturup sectiremedim. Ilk disiyi koydugumda baya korktu erkek sonra alisti. Simdi iyi gozukuyorlar bazen erkek disinin belini isirir gibi yapiyor diside kiziyor bazen gagalarini isiriyor. Bu arada disinin yem yedigine 3 haftada sadece bir kere rastladim. Erkek baya alisti eve kaamiza falan konuyor disiyi bir kere salayim dedim yrine koyana kadar havanin kararmasini bekledim yoksa yakalanmiyor zilli simdi bugun babam yuvalik takmis suyuna damla kraker yuvaliga kum almis beyaz oyne nasil olur bilmiyorum amakavga ettiklerini gormedim.

Bana kuslarin durumu resimde herhangi bir hastalik vs gozukuyormu fikirlerinizi ve tavsiyelerinizi alirsam cok sevinirim.

Son düzenleme:
Hizliresim.com a fotoğraf yükleyip forum linkini buraya atabilirsiniz

androidden eklemeye calisiyorum zar zor net resimler malesef ekleyemiyorum telefondanhalletmeye calisiyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:55 -->-> Daha önceki mesaj 20:46 --

resimlerden anlasilir umarim gormek istedigiiz bir yer varsa oraya cekmeye calisiyim daha net

Kuslariniz çok güzel erkeğe çok iyi bakmissiniz 1 ballı kraker zararlı çıkar onu 2 es kuşlara ayna takilmaz onu da çıkar 3 babanız yuva takmakla çok iyi yapmış keşke Kum yerine talaş alsaymis Güle güle besleyin ben çok beğendim bir de tunekleri plastik değilde tahta olursa daha iyi olur.

Kuslariniz çok güzel erkeğe çok iyi bakmissiniz 1 ballı kraker zararlı çıkar onu 2 es kuşlara ayna takilmaz onu da çıkar 3 babanız yuva takmakla çok iyi yapmış keşke Kum yerine talaş alsaymis Güle güle besleyin ben çok beğendim bir de tunekleri plastik değilde tahta olursa daha iyi olur.

Yusuf abinin dediklerini yapin dicek birşey birakmamis hepsine katılıyorum :)

yorumunuz icin tesekkurler balli krakeri cikaricam kafeste ayna yok ilk cift aldigim zamanlar aynali salincak almstim aynasini cikardim sadece salincak var gerekli degisiklikleri yapicam cok tesekkurler yuvaliga kum dokmus babam beyaz sagligina zarari varsa yarin degistiririm yuvaligi bugun takmiszaten pek ilgilendikleri yok su an yuvalikla

Zamanla ilgilenirler kumun zararı olduğundan değil yavru ve yumurta evresinde talaş daha kullanışlı Güle güle besleyin maşallah

Birde suan oturma odamizda hep kafes tv sesi bizim sesimiz onlari cok rahatsiz edermi disardaki soguk odaya alip yalniz birakmak istemiyorum onlari gece biz yatinca gorseler islerini

Karanlıkta bir şey yapamazlar :) belki gün aydinlaninca madem diğer odalar soğuk burada kalsınlar usutmesinler

maşallah 2 side iyi

Geri