Karadeniz Pet

Muhabbet kuşu alacağım yardım edin

• Konbuyu başlatan alperen öztürk
  • Başlangıç tarihi
A

alperen öztürk

Guest
merhaba foruma yeni üye oldum
Öncelikle ben de muhabbet kuşu almayı düşünüyorum petshop ta 40 tl ye kuş kafes yem su kampanyası var adam 1 aylık dedi ordan mı almalıyım yoksa başka yerden mi alıyım babannem daha önce çok beslemiş ne kadar küçük alırsan sana o kadar kolay alışır yani aldığında uçmayı bile bilmemesi gerekiyor dedi 1 aylıklar tam bana alışacak küçüklüktemi yoksa babannemin dediği gibi daha mı küçük almalıyım

Kuşlar zaten 1 aylık olunca falan yuvadan atlar önemli olan yem kırabilmesi

Her kuş uçar benim kusum yuvadan atladı 1 hafta sonra uçtu ama yinede alısdırdım elime

Her neyse önemli olan alacağınız kuşun yem kırabilmesi ve sağlıklı olması dahada önemlisi ona bakabilecekseniz alın

petshop'çu eğer tanıdığınız biri değilse uzak durun derim,bence forumda amatör hobi üreticilerinden alınan yavru kuşlardan alırsanız hem daha makbul hemde daha sağlıklı kuşlar ve gerçek yaşını söylerler,petshoçular gerektiğinde 1 yaşında ama hareketsiz,sağlıksız kuşlarına bile bu yavruda ondan sakin derler.. :)

Selamlar imkanın varsa sitede ki arkadaşlarımızdan alabilirsiniz çok sağlıklı ve güzel yavrular var.ama bulunudğun yer uzak ve siteden ulaşabilecğin arkadaşlar yok ve petshoptan alacak isen kuşun hasta olmamasına sakat olmamasına dikkat et.kuşu almadan biraz araştırma yap cinsiyeti ve yaşı hakkında gerekli konular forumda mevcut, petshopa gittiğinde kendin seçer ve petshpçuya bağlı kalmazsın.

Geri