Karadeniz Pet

muhabbet kuşu alıcam yardım

• Konbuyu başlatan Mehmet ÇİLLİBAL
  • Başlangıç tarihi
M

Mehmet ÇİLLİBAL

Guest
arkadaşlar ben muhabbet kuşu alıcam ama bana alışmalarını istiyorum alıcagım yerde çift kuş bulunmuyormuş satıcı birtane kuş alırsam bana daha kolay alışacagını söyledi sizce bir adet mi yoksa iki tane mi kuş almaliyim?

1 tane ve yavru (en fazla 2-2,5 aylık) bir kuş alırsanız size alışması çok daha kolay olacaktır. Konuşturmak isterseniz yine aynı özellikte erkek bir kuş alırsanız iyi olur erkeklerin konuşması daha kolaydır. Kuşu aldığınız zaman forumda gerekli yerleri iyice okuduktan sonra konu açarsanız iyi olur. Çünkü her şey hakkında gerekli konular var. (Kuşun evde ilk günü, kendimize nasıl alıştırırız vb.)

1 tane ve yavru (en fazla 2-2,5 aylık) bir kuş alırsanız size alışması çok daha kolay olacaktır. Konuşturmak isterseniz yine aynı özellikte erkek bir kuş alırsanız iyi olur erkeklerin konuşması daha kolaydır. Kuşu aldığınız zaman forumda gerekli yerleri iyice okuduktan sonra konu açarsanız iyi olur. Çünkü her şey hakkında gerekli konular var. (Kuşun evde ilk günü, kendimize nasıl alıştırırız vb.)

Arkadaşa katılıyorum.

+++++++++++++++++

yardımlarınız için çok teşekkür ederìm

zombi memo lütfen nik yerine isim soyisim olarak düzenleme yapmanı rica ediyorum anlayışın için teşekkür ederim

zombi memo lütfen nik yerine isim soyisim olarak düzenleme yapmanı rica ediyorum anlayışın için teşekkür ederim

Gökhan kardeşim gece gece güldürdün beni valla :)

bu ne laa ZOMBİ MEHMET ...

Arkadaşlar lütfen sizden isteğim bu tür saçma sapan nickleri direk yönetici arkadaşlar düzeltsin..

eline sağlık Cihat'ım..

+++++++++++++++

Geri