petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

muhabbet kuşu alımı ....

Konusu 'Havadan Sudan' forumundadır ve Fatih TEKSOZ tarafından 8 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. Fatih TEKSOZ

Beğenileri:
    0
    forumda bulunup şanlıurfa da muhabbet kuşu yetiştiriciliği yapan veya tanıdığı olan varmı acaba . erkek muhabbet kuşuma eş almayı planlıyorum da petshoplarda biraz hijyen sıkıntısı varda burada ( hepsi değil tabiki ) birde pet shop lardan aldığımız muhabbet kuşlarında üreme zaafiyeti diye bir yazı okumuştum doğruluk payı varmıdır acaba ?
    herkeze teşekürler şimdi den ..

2. g0rky06

g0rky06 Active Member

Beğenileri:
    19
    oralarda üretici vardır aslında

3. Fatih TEKSOZ

Beğenileri:
    0
    eminim kardeşim vardır şu an ameliyatlıyım ayağa kalkamıyorum da bizim delikanlıyı salma ya atacak buradan tanış çıkarsa içim daha rahat eder o yüzden yoksa arayan malum bulur ..:)

#3 Fatih TEKSOZ, 8 Haziran 2014
    Son düzenleme: 8 Haziran 2014
  4. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    İnşallah güzel bir kuş bulursunuz.. Cok zorda kalmadıkca petshop tercih etmeyin bence..

Sayfayı Paylaş