petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet Kuşu Alıştırmaya Başlama

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve kzyavci tarafından 14 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. kzyavci
    Gizli

kzyavci Guest

Arkadaşlar ben kuşu alıştırma yöntemine başlayacağım bu linktekilleri uygulayacağım;http://www.muhabbetkusu.com.tr/muhabbet-kusu-hakkinda-genel-bilgiler/muhabbet-kusu-evcillestirme-ve-egitim-19032.html Ama daha önce kafama göre işler yapmıştım.Bir okur musunuz? Bu yaptıklarım evcilleştirmeye engel olabilir mi?

2. Muhammed Hamza Acar

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Muhabbet kuşları hafiften saftır önce küserler sonra biraz sev tekrar sırnaşırlar :)) anlattığın olayın üstünden çok geçmediyse tekrar eğitime başla ve bidaha zorla sokma kafese ben saatlerce dışarda bırakırdım sonra kendi girerdi zamanla ben kafesi açdıgımda istediği kadar uçup (5-15 dakika arası) sonra kendi içeri girerdi . zormala kuşu hiçbirşey için.

3. kzyavci
    Gizli

kzyavci Guest

Kardeşim dün oldu bu olay yarın başlayayım mı?

4. Muhammed Hamza Acar

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    1 hafta kuralını uygula sakin ol 1 hafta kafeste kalsın seni ve ortamı tanısın . fazla heyecana getirirsen temelli kopartırsın ilişkiyi hırçınlaşır. Düşünsene seni alıyolar bambaşka bir yer insanlar sonra t cetveliyle kovalıyolar falan hoş olmaz dimi ? :))))

5. kzyavci
    Gizli

kzyavci Guest

Yani pazartesi başlamayayım mı?

Sayfayı Paylaş