Karadeniz Pet

Muhabbet kuşu alıyorum

• Konbuyu başlatan Berkay Şensoy
  • Başlangıç tarihi
B

Berkay Şensoy

Guest
Merhaba.Muhabbet kuşu almaya karar verdim ve kendisinden çok diğer ihtiyaçlarına takıldım daha çok.Heniz bir petshopa gitmedim ama internetten baktıklarıma göre kafesler çok pahalı şaşırdım.Kuşu tek mi çift mi alsam karar veremedim.Bazı kişiler tek al çift oldu mu sana alışmazlar diyolar bazıları da çift olması daha iyi diyor.Hangisi doğru? ve ben üretmeyide düşünüyorum kafes bakarken salma,çifthane kafesleri gördüm tek alırsam bile sonradan ona çift alabilirim o zaman bu kafeslerden almam daha mantıklı değil mi birde küçükken bir kuşum olmuştu normal bir kafes zaten var.Yardımlarınızı bekliyorum :)

Üretim yapacaksan yavru eş almalısın bence hem beraber büyürler hem de sana alışırlar..Kafes içinse çifthane al derim Naturbird.com da var

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

Benim fikrim de çifthane almasanız dahi büyük bir kafes almanız.. Eğer üretim düşünüyorsanız direkt çift kuş alın derim.. Tek alacağınız kuşu eğitirsiniz ve ayrılmanız zor olabilir

teşekkürler cevaplarınız için o zaman yavru çift alıyorum ama kafes konusunda hala daha kararsızım naturbird'de olan kafeslere bakmıştım ben beğenmedim nedense.Diğer sitelerdeki kafeslerde çok pahalı büyükleri ve ben hala daha çifthanenin ne işe yaradığını anlamadım :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:51 -->-> Daha önceki mesaj 11:13 --

araştırdım biraz hagen vision kafeslere bayıldım ama çok pahalılar ve bir sürü çeşidi var şaşırdım hangisine baksam diye :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:55 -->-> Daha önceki mesaj 20:51 --

HAGEN VISION KAFES S 01 45,7 x 35,6 x 50,8 CM GittiGidiyor'da 104939650 nasıl ??

Hocam bende ufak bi kafes aldım evde sürekli salınacak diye.Sonra bu videodaki kafesi kendim yapmaya karar verdim.Belki sende düşünebilirsin.[YOUTUBE]watch?v=BlphImWr4Bc[/YOUTUBE]

Çok güzelmiş ama ben kendim yapamam asla :) hagen kafesleri çok sevdim büyük ihtimal onlardan alacağım.Ama modeline karar veremedim.
HAGEN VISION KAFES S 01 45,7 x 35,6 x 50,8 CM GittiGidiyor'da 104939650
HAGEN VISION KAFES S02 GittiGidiyor'da 103000940
HAGEN VISION KAFES M 01 61*38*52 CM GittiGidiyor'da 103000936
Sizce hangisi ben s02'yi düşünüyorum veya bunlar dışında bildiğiniz önerdiğiniz model varmı?Diğer marka kafeslere baktım herkes bunlardan daha ucuz daha büyük kafesler var diyor ama ben göremedim ucuz olanların hepsi dandik ve bunların yarısı kadar olan kafesler 100 lira.Önerilerinizi bekliyorum...

Geri