petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet kuşu almak istiyorum amaa...

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve FurkanUysal tarafından 26 Kasım 2014 başlatılmıştır.

1. FurkanUysal

FurkanUysal New Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba arkadaşlar hayatımda ilk defa kuş bakacagım. İnanın 2 aydan beri araştırmadğım site kalmamıştır ama araştırdıkça içimde de korkular olmuyor değil..Benim belli başlı bazı sorularım var bunlara bu sitede cevap alabilirsem hemen gidip kus alacagım.
    Öncelikle kusuma cok iyi bakacagım. onunla ilgilenecegim yemini suyunu pisligini vs hiç bıkmadan yapacagım ilgilenecegim konusmasından evde gezinmesine kadar herseyi yapacagım. tek kus almayı planlıyorum. benim korkum sadece ölmesi... çünkü ölürse çok üzülürüm. bir de gece ses yapar mı bu iki sorunun cevabını alırsam çok sevirnirim simdiden tesekkürler :)

2. Serdar Şerifoğlu

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Ölüm Allahın emri
    onu göze al
    bunu uzatmak
    yada kısaltmak
    senin elinde değil
    fakat sen kuşa
    iyi bakarsan onun
    sağlıklı bi ömür
    yaşamasını sağlarsın
    gece karanlıkta ötmezler
    korkma
    yavru erkek al
    tavsiyem

3. Muhammed Hamza Acar

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Geceleri çok büyük bir ihtimal ses yapmaz ama sabah güneş doğumunda başlar ötmeye hele bide dışardan kuş sesi duyarsa yandınız. Ölme konusunda çok sıkıntı oaz nasilsa evde bakicaksin rüzgar yok soğuk yok eğer gerçekten sevebilecegine inaniyorsan zaten aranizda bir bağ oluşacaktır ölmez durdum yere kuş ilgilenilmezse intihar bile edebilir .

4. FurkanUysal

FurkanUysal New Member

Beğenileri:
    0
    tabiki ölüm Allahın emri,lakin iyi bakmamız lazım çünkü onun tek bir arkadaşı var oda biziz. ben arastırdıgım yerlerde yavru disi alın diyorlardı konusması falan daha kolay oluyormus dogrumu?

5. nixmare

nixmare New Member

Beğenileri:
    0
    Gece ses yapmaz karanIikta hiç ötmez heIe tek kuş asIa ötmez iyi bakarsan 10 15 sene arasi yaşiyoIar öIüm aIIahin emri egiteceksen konuşturacaksan kesinIikIe üreticiden yeni yeme düşmüş 30 günIük yavru aI ve kuşu eve getirdinde üstüne hiç gitme o kendisi sana 3 4 gün içinde güvenecek yanaşmaya basIicaktir egitmek isteyenIerin en büyük hatasi kuşu egitecem diye çok üstüne gidiyoIar kuşta korkuyo bu beni yiyecekmi öIdürecekmi amacı ne hesabi .) sakın egitgecem diye kuşu bunaItma özgür birak o sana yakIasacak güvendikce sonra hiç bisey yapmana gerek yok kafandan omzundan eIinden ayriImaz..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:57 -->-> Daha önceki mesaj 23:56 --

Dişi kuş çok zor konuşur kesinIikIe erkek aI

6. FurkanUysal

FurkanUysal New Member

Beğenileri:
    0
    tamam arkadaslar kusu aldıgımda paylasacagım insallah cok tesekkürler. simdi sırada üretici bulmak var. petshoplardan falan almayın diyorlar

7. nixmare

nixmare New Member

Beğenileri:
    0
    Petshoptan aIma sakın üreticiden yeni yeme düşmüş 30 günIük erkek yavru aI hem üreticiIerin kuşIari sagIikIi oIur petshop geneIde hasta kuş çok hemde sana 4 ayIik kuşu 1 ayIik diye verir..

8. FurkanUysal

FurkanUysal New Member

Beğenileri:
    0
    tamam kardeşim çok teşekkürler. üretici bulmakda şimdi sıra

9. nixmare

nixmare New Member

Beğenileri:
    0
    Nerde oturuyosun forumda üretici çok

10. Kubilay ÇALIKOĞLU

Beğenileri:
    0
    Forumda üretici çok heleki büyükşehirdeysen :) nerede olduğunu nasıl bir kuş istediğini yaz onlar sana ulaşır tel bırakırlar.Umarım istediğini bulursun ama sabırlı ol sakın petshoptan alma

11. FurkanUysal

FurkanUysal New Member

Beğenileri:
    0
    Manisa/Akhisardayım ben

12. Resul OZYAMAN

Resul OZYAMAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    9
    öncelikle iyi bakarsan gayet sağlıklı olursa senden kaynaklanan hata olmaz almadan önce kuşun foto ve fiyatını bize gösterirsen daha iyi yardımcı oluruz bence erkek ve 1-2 aylık tanıdık üretimciden almanı tavsiye ederim :)

Sayfayı Paylaş