Karadeniz Pet

muhabbet kuşu anlaşabilirmi

• Konbuyu başlatan fet27
  • Başlangıç tarihi
F

fet27

Guest
Merhabalar bir sorum olacakdı 2 erkek 1 dişi tek kafesde yaşarmı daha once 1 dişi 1 erkek vardı diğer erkek muh.kuşunu da kafese koymak istiyorum uygun olurmu acaba kıskanırlarmı kavga ederler mı şuan çift olanlarda dişi yavruluğa giriyor diğer erkeği koyarsam sıkıntı olurmu acaba.birde arkadaş redbull ver diyor versem nasıl olur kızıştırırmı acaba.

sakın koymayın bide eş kuşlarmış yakında yavruları bile olabilir fakat o kuşu koyarsanız erkekleer kavga eder ayrıca öldürebilirlerde hem de yavru yapmayabilirler sakın koymayın

teşekkür ederim yan yana koymam ozaman bu redbull olayı nasıl olur kızıştırmak için ver diyolarda verilirmi ki.

teşekkür ederim yan yana koymam ozaman bu redbull olayı nasıl olur kızıştırmak için ver diyolarda verilirmi ki.

sakın öle bişey yapmayan kzıştırmak için yemliğine 1 çay kaşığı kadar nijer katabilirisiniz ayrıca kuşlarınıza havuç yedirin bunlar kızışmasında kullanılır ayrıca bazı arkadaşlar çiftleşme sesi dinletip iyi sonuçlar alıyor denebilirsiniz isterseniz :)

ses dinletmek daha ıyı olur evet tesekkur ederım :D sagolun bıde redbull verseydım mazallah :D

sakın öle bişey yapmayan kzıştırmak için yemliğine 1 çay kaşığı kadar nijer katabilirisiniz ayrıca kuşlarınıza havuç yedirin bunlar kızışmasında kullanılır ayrıca bazı arkadaşlar çiftleşme sesi dinletip iyi sonuçlar alıyor denebilirsiniz isterseniz :)

Sakın onu yapmayın sakın bunu yapmayın redbull doğruda erkeklerin kavga edeceği yanlış bir bilgi salmada niye kavga etmiyorlar koymaması doğru eş tutmuş kuşların yanına başka dişi yada erkek atılmaz ama sakın diye insanları korkutmayın.

Teşekkürler Tunç Kardeşim evet çift olmus bır cıfte baska erkek yada dişi koymak olmaz ama redbull verılırse neden olmasın en azından denemiş olurum.

Sakın onu yapmayın sakın bunu yapmayın redbull doğruda erkeklerin kavga edeceği yanlış bir bilgi salmada niye kavga etmiyorlar koymaması doğru eş tutmuş kuşların yanına başka dişi yada erkek atılmaz ama sakın diye insanları korkutmayın.

ama yapmamasında fayda var benim dayımın da aynı böyleydi bir dişi bir erkek kuşu vardı eş sonra diğer dayım kuşlarına bakmayınca ona vermişti oda erkekti dayımın kuşları o erkek kuşu mahfetmişlerdi ne yazıkki ölmüştü :( o yüzden dedim yanlışım için kusra bakmayın :(

ıkınızde doğru soyluyorsunuz aynı kapıya çıkıyor teşekkür ederim ikinizede.

Bu redbull konusunda şaka yapıyorsunuz değil mi?

Geri