petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet kuşu araç gereçleri

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Yavuz GEREKLİOĞLU tarafından 29 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. Yavuz GEREKLİOĞLU

Yavuz GEREKLİOĞLU Active Member

Beğenileri:
    0
    İnsan bilmediği şeyleri araştırdıkça öğreniyor ve ben de muhabbet kuşu ile ilgili bazı şeyleri öğrendiğimi zannediyorum.
    Bu kuşlar yatay telli kafes istermiş tırmanmayı kolaylaştırması için, neden bu kuşa göre yatay telli çifthane yok.Bir sürü insanla karşılaştım bu kafesi talep eden ama şehir efsanesi olmuş artık "o kafesten bulmak çok zor".
    Dört tarafı dikey telli kafes olunca kanarya suluğu takılıyor haliyle ama muhabbet kuşu geniş ağızlıklı suluk istermiş ,neden kanarya suluğundan içmek zorunda kalsın ki.
    En uç şeyler kuşlar için üretilirken, üreticilerin bunları dikkate almaması günümüzde çok garibime gidiyor.
    Neyse sorum şu İstanbul Anadolu yakasında özel tel kafes yaptıracağım bir yer var mı?

2. CNK TC

CNK TC New Member

Beğenileri:
    4
    yatay telli kafes bulmak kolay çok kolay , sadece çifthanelerde zordur bu durum. 25 tl verip alabilirsiniz bir çift kuş için yatay tel dekorlu kafes.

3. Yavuz GEREKLİOĞLU

Yavuz GEREKLİOĞLU Active Member

Beğenileri:
    0
    Çifthanede neden zor?

Sayfayı Paylaş