Karadeniz Pet

muhabbet kuşu aranıyor.

kurabiyecanavarı

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar 1 buçuk aylık bir muhabbet kuşum var erkek. Anlaşamadık sanırım alışamadı bana onu vermeyi düşünüyorum. İyi insanlar sahiplenecek. İstediğim sadece insana alışık böyle tepemde omuzumda gezecek kuş. konuşması sorun değil o zamanla olur diye düşünüyorum. Elinde böyle bir kuşu olan satmak isteyen sahiplendirmek isteyen arkadaşlar varsa lütfen benimle iletişime geçsin. İlginiz için şimdiden teşekkür eder iyi günler dilerim :)

Yuvadan yeni çıkıp yem kırmaya Başlamış her yavru anlattığın özelliğe sahip oluyor 2 günde. Üreticilerden alırsan ve gerekli ilgiyi gösterirsen 1 haftaya tependen inmez ;) ama kuluçkadan yuvadan yenş yeme Düşen yavru al.

Yem kırmaya ne zaman başlar yavru benimkinede yem kırmaya yeni başladı dediler ama bir buçuk aylık

inş bulursun

İkamet belirtirsen yardimci olunabilir

inşallah istediğiniz gibi bi kuş bulabılırsınız

İnşallah arkadaşım böyle pıtır pıtır yanımda omzumda gezecek bir kuş bulurum :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:50 -->-> Daha önceki mesaj 12:49 --

istanbul bahçalievler ama söylediğim gibi ortak bir yer belirlene bilir.

Ben 1 yaşından fazla deli gibi hırçın saldırgan muhabbet kuşunu alıştırdıysam sen ilgiyle rahat rahat alıştırırsın 1.5 aylık muhabbet kuşunu kardeşim.

Geri