petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

muhabbet kusu ayaginda incime

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve buhara23 tarafından 11 Nisan 2016 başlatılmıştır.

1. buhara23

buhara23 New Member

Beğenileri:
    0
    Yavru mubisimin bir kaza gecirmis heralde ayaginin ustune basamiyor ne yapmam lazim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:25 -->-> Daha önceki mesaj 00:23 --

Sisme ve morarma yok ama gücte yok sag ayaginda sıkamiyor ve basmiyor ustune

2. kayhanmucahit

kayhanmucahit New Member

Beğenileri:
    1
    Resim paylaşırsan deneyimli arkadaşlar duruma göre yardım ederler

3. buhara23

buhara23 New Member

Beğenileri:
    0
    Nasil paylasacagimi bulamadim

4. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
  5. buhara23

buhara23 New Member

Beğenileri:
    0
    Resim nasil eklerim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:32 -->-> Daha önceki mesaj 23:14 --

Telefondan yukluyebilirmiyim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:36 -->-> Daha önceki mesaj 23:32 --

Yav arkadaslar hele bi yardimci olun bana tlf numarasi varsa iyi bilen biri bu isi watsaptan foto gonderem bi bakin

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:41 -->-> Daha önceki mesaj 23:36 --

Seyreyle guzel kudreti mevla neler eyler canan canan

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:55 -->-> Daha önceki mesaj 23:41 --

Kimse yokmu bu sitede

Sayfayı Paylaş