Karadeniz Pet

Muhabbet kuşu ayağında morarma

Section8

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar. Uzun süre önce tırnağında hafif renk değişimi farketmiştim ama önemli bir sorun olduğu aklıma gelmedi. Herhalde biryere çarpmıştır dedim. Fakat bugün ayağı aşırı renk değiştirince korktum gerçekten. Yarın ilk iş vetenire gidicem fakat sizinde fikrinizi almak istedim. Daha önce bu durumu yaşayan varmı acaba ?

Bugün teramicin sürdüm biriaz. Ama ayağından üzerine çok basamıyor.

zrB9g7.jpg

65XdQ0.jpg

RoP2X7.jpg

Ayak morarması ya tünekten olabilir yada bir yere vurmuş olbilir.. Veterinere gittiğinizde anlarlar

Tam olarak ayakta değil de arka tırnağının olduğu parmağa kan oturmuş gibi, tırnağı yanlışlıkla tüle veya bir yere takılıp incitmiş de olabilir, oradaki tırnağın duruşu da farklı çünkü. Geçmiş olsun.

http://www.muhabbetkusu.com.tr/hast...bbet-kusu-ayak-sismesi-ve-iltihabi-45903.html

Benim kuşumun da böyle başlamıştı ayağı ama siz erken fark etmişsiniz. Üste linki koydum. Hastalıkları benzer görünüyor. Benimkinin ayağının içi de iltihap doluydu ve tedavi ettim. Tekrardan hafif başlar gibi oldu aynı problem, ama sağ olsun [MENTION=14533]gamze arat[/MENTION] 'ın tavsiyesiyle plastik tünekleri değiştirdim ve ayakları daha iyiye gidiyor şu an. Hiçbir problemi yok gibi. İnşallah iyileşir sizin kuşunuz da.

Son düzenleme:
Geri