petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet kuşu ayağında morarma

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve Section8 tarafından 14 Ocak 2016 başlatılmıştır.

1. Section8

Section8 New Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba arkadaşlar. Uzun süre önce tırnağında hafif renk değişimi farketmiştim ama önemli bir sorun olduğu aklıma gelmedi. Herhalde biryere çarpmıştır dedim. Fakat bugün ayağı aşırı renk değiştirince korktum gerçekten. Yarın ilk iş vetenire gidicem fakat sizinde fikrinizi almak istedim. Daha önce bu durumu yaşayan varmı acaba ?

Bugün teramicin sürdüm biriaz. Ama ayağından üzerine çok basamıyor.

2. Anıl ATIŞ

Anıl ATIŞ Well-Known Member

Beğenileri:
    27
    Ayak morarması ya tünekten olabilir yada bir yere vurmuş olbilir.. Veterinere gittiğinizde anlarlar

3. Section8

Section8 New Member

Beğenileri:
    0
    Benim korktuğum birkaç forumdanda denk geldiğim kangren olayı. İnşallah öyle bi durum yoktur. Yorumunuz için teşekkür ederim.

4. canan723

canan723 Member

Beğenileri:
    8
    Tam olarak ayakta değil de arka tırnağının olduğu parmağa kan oturmuş gibi, tırnağı yanlışlıkla tüle veya bir yere takılıp incitmiş de olabilir, oradaki tırnağın duruşu da farklı çünkü. Geçmiş olsun.

5. Dante

Dante Member

Beğenileri:
    0
    http://www.muhabbetkusu.com.tr/hast...bbet-kusu-ayak-sismesi-ve-iltihabi-45903.html

Benim kuşumun da böyle başlamıştı ayağı ama siz erken fark etmişsiniz. Üste linki koydum. Hastalıkları benzer görünüyor. Benimkinin ayağının içi de iltihap doluydu ve tedavi ettim. Tekrardan hafif başlar gibi oldu aynı problem, ama sağ olsun [MENTION=14533]gamze arat[/MENTION] 'ın tavsiyesiyle plastik tünekleri değiştirdim ve ayakları daha iyiye gidiyor şu an. Hiçbir problemi yok gibi. İnşallah iyileşir sizin kuşunuz da.

#5 Dante, 14 Ocak 2016
    Son düzenleme: 14 Ocak 2016

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kuşu ayak morarması