petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

muhabbet kuşu ayak toplamama hakkında soru

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve abdullah doğan tarafından 27 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

1. abdullah doğan

merhaba,

muhabbet kuşum da herhangi bi olumsuz durum olmamakla birlikte ayağını toplamadığını gözlemledim?

acaba bu bir sorunun veya rahatsızlığın göstergesi midir?

not: kuşta herhangi bir durgunluk, yeme-içme sorunu, tüylerinde kabarma, hastalık göstergesi v.b. hiçbirşey yok.

saygılarımla,

2. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    Konuyu acar misiniz anlamadim. Uyurken bir ayagini kaldirmasindan bahsediyorsaniz sikinti yok.

3. abdullah doğan

yani sağlıklı bir kuşun dinlenirken veya uyurken bir ayağını toplaması gerektiğini okumuştum. bizim kuşu gözlemleyince toplamadığını gördüm bu sebeple yazmak istedim.

dediğim gibi bunun dışında olumsuz hiçbirşey yok.

saygılar,

4. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    Zaman zaman topluyorlar gozlemledigim kadariyla. Kusu yeni aldiysaniz toplamamasi normal.

#4 KORDON, 27 Temmuz 2014
    Son düzenleme: 27 Temmuz 2014
  5. sparox

sparox Member

Beğenileri:
    0
    uyurken tek ayak üstünde durmamasından bahsediyorsanız benim ufaklık 2 farklı şekilde uyuyor
    1.si tek ayak tünekte düz bir şekilde
    2.si 2 ayak tünekte kafayı kanatlarının altına gömerek

İlk başlarda tek ayak üzerinde uyumazdı hep tedirgin uyurdu kafa arkada en ufak bi seste hemen kafayı kanatların altından çıkartır oraya buraya kaçardı ama yaklaşık 1 ay sonra fark ettim ki kuşumun güvenini iyice kazanmışım top patlasa bile tek ayak üstünde istifini bozmadan uyumaya devam ediyor

Sayfayı Paylaş