petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet kuşu bağırması ve kusması

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve Kaan karinca tarafından 14 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. Kaan karinca

Merhaba. 3-4 Senelik muhabbet kuşum var, yaşını bilmiyorum çünkü balkondan girmişti. Kendisine ne dersek 1 gün içinde söyleyebiliyor. Gayette sağlıklı lakin bir sorunum var. Yanında ki dişi kuş öldükten sonra ( Eşi değildi, dişi kuş hem gagalıyordu izin vermiyordu ) bağırmaya başladı. Nasıl alıştı anlamadım cıyak, cıyak bağırıyor çok sesli. Ancak ben yanına gidince susuyor. Bir sorunumda kuşum artık elimizle çiftleşiyor, her yere kusuyor sonra da kustuğunu yiyor. Ben bu sorunları nasıl çözeceğim ?

2. Osman ÖZTÜRK

Beğenileri:
    0
    Yanına kızışık bir dişi al bence

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

3. kaanmavış

kaanmavış New Member

Beğenileri:
    0
    Aynn bide kustuğunu yedirmemeyi çalış olebilir

4. Kaan karinca

Şuanlık yardımcı olmadınız lakin bakarız:). Dişi alıpta yavrularla uğraşmak istemiyorum bir tanesi yetiyor zaten.

5. kaanmavış

kaanmavış New Member

Beğenileri:
    0
    ozmn kuş besleme

6. Kaan karinca

Saçma konuşupta canımı sıkma benim. Ya düzgün cevap ver ya da hiç yazma. Bir dahakine mesajlarımı okurken düşünerek oku.

7. Osman ÖZTÜRK

Beğenileri:
    0
    Gerginlik yaratmaya gerek yok o zmn dişi kuşu olan birine götür bir süre onda kalsın yavruylada uğraşma senin yaşadığın sorun değil doğal bir olay

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

8. Kaan karinca

demek istediğimi düzgün anlayan biris cevap atabilir mi ?

9. Yusuf MUNGAN

Yusuf MUNGAN New Member

Beğenileri:
    0
    ulan millet sana öneri veriyor beğenmiyorsun o zaman bırak elinle çiftleşsinn adamın asabını bozma .

Sayfayı Paylaş