petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet Kuşu Banyo

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Sher Locked tarafından 16 Nisan 2016 başlatılmıştır.

1. Sher Locked

Beğenileri:
    0
    Merhaba,

Muhabbet kuşum hemen hergün suluğuna girip banyo yapmaya çalışıyor. Yapamayınca da sinirleniyor :) Alalı yaklaşık 1 ay oldu, bu hareketinden sonra banyo ihtiyacı olduğunu düşünüp kafesine bir kabın içinde su koydum banyosunu yaptı. Sizce her banyo yapmak istediğinde kafesine su koymalı mıyım? Özellikle akşamları banyo yapmak istiyor. Havalar güzel olsa da banyo yapsın istemiyorum hasta olabilir diye. Sık sık banyo yapmasında bir sakınca var mı?

2. Kenan Köylü

Kenan Köylü New Member

Beğenileri:
    0
    Sakincalı olabilir benim kuslarimda banyo yapmayi cook seviyor ama ben ayda 1 kere yaptiriyorum bide havalarin sicak oldugu gune denk getirmeye calisiyorum zaten yaz geldi artik oyle sicaklik sıkıntisi cekmessin dedigim gibi kerdsm ayda bir ...

3. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    72
    Haftada 1-2 olabilir. Banyodan sonra açık cam pencere olmasın. Sıkıntı yaşamazsın.

4. Sher Locked

Beğenileri:
    0
    Teşekkür ederim bilgiler için ..

Sayfayı Paylaş