Karadeniz Pet

muhabbet kuşu beyaz dışkı

selen canaydın bedel

Onursal Üye
arkadaşlar konu başlığında da belirttiğim gibi dişimde bikaç gündür beyaz dışkı yapıyor strese girdim bişey olmasın kızıma lütfen yardımcı olun..

beyaz ve büyük dışkılar dişinindir :(

Son düzenleme:
Ablacım soğukta kaldımı hayvan bu ara?

Sony Xperia P cihazımdan gönderildi.

onu okudum ablacım teşekkürler ama farklı bir sitede de pankreas diyor ben anlamadım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:29 -->-> Daha önceki mesaj 22:28 --

Ablacım soğukta kaldımı hayvan bu ara?

Sony Xperia P cihazımdan gönderildi.

gece yatmadan önce kaloriferi kapıyoruz sabah tekrar yakıyoruz ondan mı üşüdü acaba ama erkekte bişey yok..bide yemesi içmesi oynaması falan herşeyi yerinde hareketli yani

vktd2.jpg

seni endişelendirmek istemem ama google'de buldum ve altında Acil tedavi gerektiren pankreas enfeksiyonu yazıyodu en kısa sürede veterinere götür bence :(

vktd2.jpg

seni endişelendirmek istemem ama google'de buldum ve altında Acil tedavi gerektiren pankreas enfeksiyonu yazıyodu en kısa sürede veterinere götür bence :(

ben onu görünce zaten eşime baktım bişey yapmamız gerek dedim..az su içiyorlar benim kuşlar ondan mı acaba

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:35 -->-> Daha önceki mesaj 22:34 --

2 hafta önceydi yanlış hatırlamıyorsam beyaz kağıt koyduğumuzda biraz yemiş farkettiğimizde kağıt koymadık sadece tel var altlarında ondan dolayı olabilir mi?ne yapmamız gerek delirivercem

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:36 -->-> Daha önceki mesaj 22:35 --

petshopçular anlamıyorlar veterinerler desem kuştan anlayan yok gibi genelde kedi köpek ben bu hayvanı nereye götüreyim lütfen yardım

Beyaz diski genelde iki sebeptendir.Kusun streslenmesi[cogunlukla elle yakalama cabasi neden olur bu duruma]beslenme bozuklugu vitamin mineral eksikligi bobrek karaciger pankreas bozuklugu.
Ishal halinde cok su kaybeden kuslarinizi damlalik vasitasi ile su icirebilirsiniz.

bunu buldum ama tedavisi yazmıyor vitamin desteği ve kuru yem verin.

ballı yem versek olur mu onu çok seviyorlar bide dişide yumurta var

Yumurta işi değiştirir işte yumurta sebeb olmuş olabilir ilk çiftleşme ne zaman oldu ?

Yumurta işi değiştirir işte yumurta sebeb olmuş olabilir ilk çiftleşme ne zaman oldu ?

ilk yumurtaları erkek kırmıştı 2. çiftleşmeleri ise 45 gün sonra oldu ama sanırım karın ağrısı var yuvalığa giriyor kaç gündür oturuyor çıkıyor poposu şiş vaziyette ben anlamadım neden olabilir dediğim gibi yemesi içmesi oyun oynaması falan çok iyi erkekte ayrıca yediriyor

ablacım onu demiyorum 2. kuluçkanın ilk çifleşmesi ne zaman oldu ?

yem değişimi, farklı bi besin patates vs? varmı. bende dün yemi değiştirmişdim. dünki dışkısı beyazdı bugün düzeldi. bu tarz şeyler de olabiliyor. bayat yemden dolayı olanı da görmüştüm.

yem değişimi, farklı bi besin patates vs? varmı. bende dün yemi değiştirmişdim. dünki dışkısı beyazdı bugün düzeldi. bu tarz şeyler de olabiliyor. bayat yemden dolayı olanı da görmüştüm.

yem değişimi patates falan olmadı..az önce eşim tekrar gidip yeni yem aldı kuştan çok biz strese girdik..ne kadar canı var ki acı çekiyorsa :(

içini ferah tut selenciğim umarım yemdendir

Geri