petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

muhabbet kuşu bi bakarmsıınz

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve xkubyxx12 tarafından 23 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. xkubyxx12

xkubyxx12 Guest

muhabbet kuşum 3 yaşında 1hafta önce hastalığı başladı halsiz uyuklama zayıfladı ve arada kusmayla başladı şuan kusmuyo ama uyukluyo ve halsiz hasta yem nadir yiyo mama yaptım havuç ve yumurta peksimet onu yiyo işte ama çok değil azda olsa iyileşti ilk haline baklırsa. 1 haftadır hala uyukluyo sürekli napıcam varmı çözümleriniz? hala hasta yani suyuna elma sirkesi azına teramisi veriyodum 3 güne kadar bıraktım vermiom teramisi sadece suyuna elma sirkesi koyuyom okadar başka napabilirim lütfen cevap verin diğer konumada kimse bakmadı erkek kuş azına yem falan veriyo onu yiyo bide erkek kuş onun tüylerini falan kaşıyo oda kafasını çevirio ama uyuklarken

#1 xkubyxx12, 23 Haziran 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 23 Haziran 2013
  2. xkubyxx12

xkubyxx12 Guest

Ve şuanda kafesin altına gitti ve uyukluyo .s

Sayfayı Paylaş