Karadeniz Pet

muhabbet kusu biti insana gecermi yada evin icine dagilir mi

Hayır insanlar üzerinde uzun süre yaşayabilen asalaklar değil onlar.Gelebilirler ama 1 duş ile köklerini kazıyabilirsiniz.
1 duşlamı gördüğumden beri 10 sefer duş aldm keseyle incelttim kendimi ama bi kere huylandm ya sanki heryerimde geziyolar

Hayır insanlar üzerinde uzun süre yaşayabilen asalaklar değil onlar.Gelebilirler ama 1 duş ile köklerini kazıyabilirsiniz.
1 duşlamı gördüğumden beri 10 sefer duş aldm keseyle incelttim kendimi ama bi kere huylandm ya sanki heryerimde geziyolar

Hazır kuru mama kullanıyorsanız. Ve sık değişmeye vaktiniz varsa domates rendeleyip koyabilirsiniz. Sık değişemeyecekseniz su ile nemlendirebilirsiniz. Ayrıca Mamaya az miktar bira mayası ( Bildiğimiz Hamur mayası kuru olandan ) Katabilirsiniz. Ama yine sık değişmelisiniz.
hazr mama deil kendim hazrliyorum cicibebe irmik fındk fıstk galeta falan yazn bunu yumuşatmak için domatesmi kataym

Olabilir.Cicibebe tavsiye etmem hem şeker içerir hem Protein oranı düşüktür. Sadece karnı doyar besleyici değildir. İrmik ve galeta nispeten daha besleyicidir. Hazır mama bana göre en iyisidir.

Geri