Karadeniz Pet

Muhabbet Kuşu Çiftleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Nevzat Samet BAYKAL

Paylaşımcı Üye
Kuşları ayrı kafese aldım. Dişinin poposu şişmeye başladı. Kafes ve yuvalıkla beraber alınırsa fiyat 115 TL.

01 - Irkı:

02 - Cinsiyeti: Çift

04 - Yaşı:

05 - Sağlık Durumu: Oldukça iyi

06 - Bilezik No: Yok

07 - Fiyatı: Çifti 100 TL

08 - Geçerlilik Tarihi: Satılana kadar

09 - Satılan / Alınacak Şehir: Ankara Eryaman 4. Etap

10 - Gönderilebilecek Mesafe: Çok uzak mesafe olmamak kaydıyla şehir dışına göndermeye çalışırım.

11 - İrtibat Telefonu: Ö.M. veya konu altına yazarak ulaşın.

12 - Mail Adresi: -

13 - Telefonlaşılabilinecek Zaman Dilimi: -

14 - Açıklamalar: 2 çiftten de yavru aldım. Yerim yok. 2 çift tek gözde duruyor. Dişiler kızışmış durumda. Yuva koyduğunuzda kolaylıkla üreyeceklerdir.

2. Çift

1 .Çift (SAHİPLENDİRİLDİ)

Son düzenleme:
Maşallah.Birbirinden güzeller.
Alana satana hayırlı olsunlar.

Hayırlı alışverişler.

Maşallah abi çok güzeller hayırlı üretimler

maşallag çok güzeller. yavrularının otoları var mı acaba kanı nasıl diye merak ettim özellikle ilk çiftin :) bambaşkalar çok değşik yavrular çıkmıştır eminim

Teşekkür ederim. Daha iyileri sizin olsun.

Örneğin 1. çiftten şöyle 2 yavru çıkmıştı.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:05 -->-> Daha önceki mesaj 13:02 --

Bu da 2. çiftin yavrularından biri:

Hayirli satislar olsun.... ilk ciften kac defa yavru aldiniz acaba tam bir bilginiz varmi. Daha es olmayan bir cift var bende takas yapip ustune birseyler versem olabilir m. bide irtibat no alabilir miyim...

maşallah,güzel çiftler,alana satana hayırlı olsun.

Hayirli satislar olsun.... ilk ciften kac defa yavru aldiniz acaba tam bir bilginiz varmi. Daha es olmayan bir cift var bende takas yapip ustune birseyler versem olabilir m. bide irtibat no alabilir miyim...

İlk çiftten 6 adet yavru aldım. Daha ilk kuluçkalarıydı. Yer darlığından 2. defa yavru alamadım. Takas düşünmüyorum çünkü yerim yok. 2 çifti tek gözde tutuyorum. Elimdeki takım sayısını azaltmaya çalışıyorum. Daha hazırda çift adaylarım da var. Onlar da yavru verdikçe satışa çıkaracağım. Gouldianlarıma ve Glosterlerime yer açmam lazım.

maşallah,güzel çiftler,alana satana hayırlı olsun.

Teşekkür ederim. Daha iyileri sizin olsun.

Hosuma gitti yavru sayisida cok guzelde uretimci degilim abi evde tek cift hakkim var malum... bakalim elimden cikartabilirsem talip olmayi cok isterim kuslarina ozelden bir tel no atabilir misin bide ikramin olur mu hemserine :(

Hosuma gitti yavru sayisida cok guzelde uretimci degilim abi evde tek cift hakkim var malum... bakalim elimden cikartabilirsem talip olmayi cok isterim kuslarina ozelden bir tel no atabilir misin bide ikramin olur mu hemserine :(

Telefon numaramı özelden gönderdim. Fiyatta indirim yapamam malesef. Fiyat uygun zaten. Umarım satarsın kuşlarını. Kuşlarını satar da benim kuşlar satılmamış olursa yardımcı olurum.

Son düzenleme:
Tmdir hayirlisi olsun kismet sonucta

Maşallah. Hepsi gayet sağlıklı ve güzeller. Alana da satana da hayırlı olsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...