Karadeniz Pet

Muhabbet Kuşu Çiftleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Nevzat Samet BAYKAL

Paylaşımcı Üye
01 - Irkı: Normal

02 - Cinsiyeti: Dişi-Erkek

03 - Yaşı: -

04- Sağlık Durumu: Çok iyi.

05- Bilezik No: Yok

06 - Fiyatı: Fotoğrafların üzerinde yazıyor.

07 - Geçerlilik Tarihi: Satılana kadar.

08 - Satılan / Alınacak Şehir: Ankara Eryaman 4. Etap

09 - Gönderilebilecek Mesafe: Sadece Ankara içi

10 - İrtibat Telefonu: Özel mesaj ya da konu altına yorum yazarak ulaşınız.

11 - Mail Adresi: -

12 - Telefonlaşılabilinecek Zaman Dilimi: -

13 - Açıklamalar: 2 çift yeni eştir ve oldukça iyi anlaşıyorlar ama yavru alınmadı. 3. çiftten ise yavru alınmıştır. 1. Çiftin dişisi spangledir. 3. çiftin dişisi çift faktör sarıdır.

1. Çift Fiyatı 95 TL
Çiftin dişisi spangledir.

2. Çift Fiyatı 95 TL

3. Çift Fiyatı 80 TL

Ustam maşAllah çok has kuşlar. Pazar ola. :)

Nevzat Bey merhaba maşallah ne güzel çiftler bende mavişleri alıştırmaya çalışıyorum yeni ortamına biraz zaman alacak gibi en az 1 çift daha düşünüyorum birbirlerinden etkilenmeleri için ilerde yine kapınızı çalacam gibi.

Nevzat Bey merhaba maşallah ne güzel çiftler bende mavişleri alıştırmaya çalışıyorum yeni ortamına biraz zaman alacak gibi en az 1 çift daha düşünüyorum birbirlerinden etkilenmeleri için ilerde yine kapınızı çalacam gibi.

Teşekkür ederim. Her zaman kapım açık. Umarım kısa sürede yeni yerlerine alışırlar ve tekrar yavru verirler. Dişinin durumu nasıl? Yerini yadırgadı mı? Poposu şişmeye başladı mı? Poposu şişmeye başladıysa yumurta yakın demektir.

01 - Irkı: Normal

02 - Cinsiyeti: Dişi-Erkek

03 - Yaşı: -

04- Sağlık Durumu: Çok iyi.

05- Bilezik No: Yok

06 - Fiyatı: Fotoğrafların üzerinde yazıyor.

07 - Geçerlilik Tarihi: Satılana kadar.

08 - Satılan / Alınacak Şehir: Ankara Eryaman 4. Etap

09 - Gönderilebilecek Mesafe: Sadece Ankara içi

10 - İrtibat Telefonu: Özel mesaj ya da konu altına yorum yazarak ulaşınız.

11 - Mail Adresi: -

12 - Telefonlaşılabilinecek Zaman Dilimi: -

13 - Açıklamalar: 2 çift yeni eştir ve oldukça iyi anlaşıyorlar ama yavru alınmadı. 3. çiftten ise yavru alınmıştır. 1. Çiftin dişisi spangledir. 3. çiftin dişisi çift faktör sarıdır.

1. Çift Fiyatı 95 TL
Çiftin dişisi spangledir.

2. Çift Fiyatı 95 TL

3. Çift Fiyatı 80 TL

Teşekkür ederim. Her zaman kapım açık. Umarım kısa sürede yeni yerlerine alışırlar ve tekrar yavru verirler. Dişinin durumu nasıl? Yerini yadırgadı mı? Poposu şişmeye başladı mı? Poposu şişmeye başladıysa yumurta yakın demektir.

evet dişi yadırgadı yerini poposu şişmedi henüz akşamları gözlemliyorum kuşları yemlerini sularını değiştirirken biraz tedirgin oluyorlar alışamadıkları için biraz daha zamana ihtiyaç var sanırım nekton e ve s vitaminlerini alayım diyorum faydası olurmu?

evet dişi yadırgadı yerini poposu şişmedi henüz akşamları gözlemliyorum kuşları yemlerini sularını değiştirirken biraz tedirgin oluyorlar alışamadıkları için biraz daha zamana ihtiyaç var sanırım nekton e ve s vitaminlerini alayım diyorum faydası olurmu?

Aşırı vitamin vermemek kaydıyla faydası olur. Daha önce nekton kullanmıştım. Bir ara nekton bulunamayınca greenvet nuovo apasprinte geçtim. Her ikisi de iyi vitaminler.
Umarım bu sıralar yer değişikliği nedeniyle tüye girmezler yoksa süreç uzar. Şayet eğer tüye girerlerse tüy zamanı 10-15 gün boyunca 2-3 güne bir nekton bio verebilirsiniz. Tüy değişimi sürecini daha kolay ve güçlü atlatıyorlar.

Aşırı vitamin vermemek kaydıyla faydası olur. Daha önce nekton kullanmıştım. Bir ara nekton bulunamayınca greenvet nuovo apasprinte geçtim. Her ikisi de iyi vitaminler.
Umarım bu sıralar yer değişikliği nedeniyle tüye girmezler yoksa süreç uzar. Şayet eğer tüye girerlerse tüy zamanı 10-15 gün boyunca 2-3 güne bir nekton bio verebilirsiniz. Tüy değişimi sürecini daha kolay ve güçlü atlatıyorlar.

tüylerini dökümüne girmediler şu ana kadar sürekli kontrol ediyorum kuşları nekton e ve s ölçüsü nedir suluğuna ne kadar koymam gerekiyor ikisini karıştırıp mı vermek gerekir

tüylerini dökümüne girmediler şu ana kadar sürekli kontrol ediyorum kuşları nekton e ve s ölçüsü nedir suluğuna ne kadar koymam gerekiyor ikisini karıştırıp mı vermek gerekir

Kullanım kılavuzunda ölçüleri yazıyor. Yanılmıyorsam 250 ml suya içinden çıkan 1 grlık ölçü kaşığıyla her ikisinden 1er ölçü. Kuşlar yumurtlayana kadar ikisi bir verilebiliyor. Yumurtladıktan sonra ise e vermeyi bırakıp sadece s verebilirsiniz.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:52 -->-> Daha önceki mesaj 10:52 --

İlan günceldir.

Son düzenleme:
nevzat bey merhaba nasılsınız yakın bir zamanda kapınızı çalacağım büyük ihtimal bir çift kuş için mavişleri bir türlü alıştıramadım henüz

maşallah. alana da satana da hayırlı olsun temiz kuslar

nevzat bey merhaba nasılsınız yakın bir zamanda kapınızı çalacağım büyük ihtimal bir çift kuş için mavişleri bir türlü alıştıramadım henüz

Merhaba;
Teşekkür ederim. Siz nasılsınız? Umarım siz de iyisinizdir. Her zaman beklerim. Kapım açık. Umarım mavişler de kısa sürede alışır yeni yerlerine.

maşallah. alana da satana da hayırlı olsun temiz kuslar

Teşekkür ederim. Daha iyileri sizin olsun.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:43 -->-> Daha önceki mesaj 13:36 --

İlan günceldir.

Son düzenleme:
nevzat bey yere koyduğunuz şeyin kuşa bir faydası varmı + ne koyuyorsunuz bir tür karışımmı?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...