Karadeniz Pet

muhabbet kuşu çiftleşebilirmi?

• Konbuyu başlatan Yaman Kuşçu
  • Başlangıç tarihi
Y

Yaman Kuşçu

Guest
Meraba arkadaşlar ben kuşu 1 ay önce aldım kaç aylık oldugunu bilmiyorum acaba eş alsam çiftleşirlermi ? :confused: :confused: yardım lütfen:confused: bide kaç aylık oldugunu söylerseniz size zahmet :confused: :confused:

ARKADAŞLAR HEPİNİZE TEŞEKKÜR EDİYORUM SAĞOLUN VAROLUN ..

Moderatör tarafında düzenlendi:
Erkek bence mavimsi bi halka ve burun çevresinde daha yakın çekebilirseniz daha uygun olur

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

Ayrıca imkanınız varsa kuşunuz eşini kendi seçsin.

Son düzenleme:
buyrum hocam burda daha yakından çekmeye çalıştım.

tam emin olamadım ustalar net cevap verecektir. Eş alacaksanız kendi seçsin beğendiniz kuşları yanına koyun birini seçecektir.

Son düzenleme:
Buş kesin erkeğe donücek benm kusumda boleydi iyicene morlaşti zaman içinde belli olur

PIRANHA Pro II Tab 7.0 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bence kuş dişi ve çiftleşmek için daha zamanı var.

Moderatör tarafında düzenlendi:
samet çağlar hocam yalnız kuş çok hareketli yerinde duramıyor gagasını kafesin tellerine sürtüyor

dostum gaga taşı kalamar kemiği falan varmı kafesinde.

arkadaşlar çiftleşmeye hazır bir dişi kuşun çeresi koyu kahve rengi olur diye biliyorum... erkek kuşların çereside koyu mavi, mor renklerinde olur.. ama albinolarda daha farklı oluyormuş... genelde böyle.. bu kuş albino değil.. ve çiftleşmeyede hazır deil.. ben genel duruşa bakarakta az çok cinsiyet tahminin yapılacağına inanıyorum.. bence kesinlikle dişi....

Bence de erkek gibi :) en iyisi kusu ucurun konarken kuyruk dibi yelpaze gibi aciliyorsa disidir.

GT-I8160 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

kuş dişi hocam eşleşmesı için zamana ıhtıyacınız var hemen eşe atmayı duşunmeyın

kuş dişi falan değil erkek 4 5 aylık kuşta burun deliğinemi bakılır yahu monitöre kafa atacam o sizin dediğiniz olay 1 aylık 1.5 aylık kuşta olur kuş erkek kardeş sakın tutup erkek kuş alma hey yarabbim yaresülallah kızışmadığı için burun delikleri o halde