petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet Kuşu Çiftleşme

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Faruk ALKAN tarafından 1 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. Faruk ALKAN

S.a Arkadaşlar yardımcı olurmusunuz bilgilendirimisiniz.

Bende 3 Takım Muhabbet var 2 Takımı 3Hafta once aldım ama kuslar sadece yanyana duruyor opusuyolar ama hic yuvaya girdiklerini gormedim
    1 takım bugun aldım kusları kafeslerine koyduktan yarım saat sonra erkek dişinin ustune cıktı ve 10dk sonra tekrar cıktı dişi yuuvalıga gırıyor cıkıyor ama 3 hafta once aldıgım kuslarda boyle birsey olmadı. Cevaplarınız için Teşekkürler.

2. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    kuşlarınıza gelen olarak iyi bir bakımdan geçirmeniz lazım..mama ve vitamini mutlaka kullanmalısınız..kuş kumu kafesinizde olmasza olmazlardandır..kafesinizin düzenide düzgün olursa ve kuşunuzu fazla rahatsız etmezseniz en kısa sürede herşey yoluna girer kızışırlar ve yavrularına kavuşursunuz..

3. muhabbetkusu

muhabbetkusu Administrator
    Yönetici Administrator

Beğenileri:
    11
    Faruk Bey her çift anında çiftleşecek diye bir kural yok sonuçta :) Eğer çiftleriniz eş tuttuysa ve anlaşmalarında bir problem yoksa kızıştıkları vakit onlar gerekeni yapacaktır. Kuşlarınızın resimlerini buradan bizlerle paylaşırsanız daha net bilgiler verebiliriz.

4. Faruk ALKAN

Bir kaç kişi kuşlar opusebilir ama eş degildirler şimdiye kadar yuvalıga gırmıs olması lazım vs şeyler soyleyıp aklımı karıstırdı ve dıger sorularımın cevaplarsanız sevinirm.

5. Umutcan AĞLAR

bu işin sırrı sabır ve düzenli bakımdır ustalarımın dediği gibi mama vitamin vs. takviyelerde bulunursan tez zamanda yavru alabilirsin

Sayfayı Paylaş