Karadeniz Pet

Muhabbet Kuşu Çiftleşme

• Konbuyu başlatan Faruk ALKAN
  • Başlangıç tarihi
F

Faruk ALKAN

Guest
S.a Arkadaşlar yardımcı olurmusunuz bilgilendirimisiniz.

Bende 3 Takım Muhabbet var 2 Takımı 3Hafta once aldım ama kuslar sadece yanyana duruyor opusuyolar ama hic yuvaya girdiklerini gormedim
1 takım bugun aldım kusları kafeslerine koyduktan yarım saat sonra erkek dişinin ustune cıktı ve 10dk sonra tekrar cıktı dişi yuuvalıga gırıyor cıkıyor ama 3 hafta once aldıgım kuslarda boyle birsey olmadı. Cevaplarınız için Teşekkürler.

kuşlarınıza gelen olarak iyi bir bakımdan geçirmeniz lazım..mama ve vitamini mutlaka kullanmalısınız..kuş kumu kafesinizde olmasza olmazlardandır..kafesinizin düzenide düzgün olursa ve kuşunuzu fazla rahatsız etmezseniz en kısa sürede herşey yoluna girer kızışırlar ve yavrularına kavuşursunuz..

Faruk Bey her çift anında çiftleşecek diye bir kural yok sonuçta :) Eğer çiftleriniz eş tuttuysa ve anlaşmalarında bir problem yoksa kızıştıkları vakit onlar gerekeni yapacaktır. Kuşlarınızın resimlerini buradan bizlerle paylaşırsanız daha net bilgiler verebiliriz.

Bir kaç kişi kuşlar opusebilir ama eş degildirler şimdiye kadar yuvalıga gırmıs olması lazım vs şeyler soyleyıp aklımı karıstırdı ve dıger sorularımın cevaplarsanız sevinirm.

bu işin sırrı sabır ve düzenli bakımdır ustalarımın dediği gibi mama vitamin vs. takviyelerde bulunursan tez zamanda yavru alabilirsin

Geri