Karadeniz Pet

Muhabbet kusu ciftlesmesi

• Konbuyu başlatan Onder Basoglu
  • Başlangıç tarihi
O

Onder Basoglu

Guest
Merhaba arkadaslar,
2 senedir besledigim muhabbet kusum var. yaklasık 2 hafta öncesinde yanına es koydum. benim kusum disi. yani yanına erkek koydum. kavga etmiyolar fakat pekte yakın sayılmazlar arada öpüsüyolar. Disi olan kusumun gagası asırı koyuydu cürümüs gibiydi fakat su sıralar acılmaya basladı rengi ve sürekli dipte duruyo kagıdı kemiriyo parcalıyo. Yuvalık taktım fakat icine hic girmediler.

Ne yapmam gerek lütfen yardım edin. ek olarak ne takviye yapabilirim kızgınlastırıcı koydum. acill pls...

Erkek kus bi keyifli bi keyifsiz oluyo anlamadım. keyifli oldugunda disiyle ilgileniyo keyfi olmadıgında disi yaklastıgında gagalıyo. ısınamadılarmı acaba lütfen yardm.

Önder bey, öncelikle hoş geldiniz.
Muhabbet kuşunuz anlattığınıza göre çok kızışmış fakat 2 yıldır hiç kuş görmediği için soğuk davranması normaldır. Eğer kavga falan yok ise yukarı bir yere asın ve sadece zamana bırakın, onlar anlaşırlarsa iş olmuştur biliniz :)

Dişi olan cok uyumlu yaklasıyo erkege fakat erkek biraz sorunlu sanırım :) Umarım anlasırlar teskkrler.. :)

Dişi olan cok uyumlu yaklasıyo erkege fakat erkek biraz sorunlu sanırım :) Umarım anlasırlar teskkrler.. :)

Dediğim gibi sizin anlattığınıza göre dişi kızışmış, erkek tam hazır değildir. Yer yadırgaması da olabilir, gerçi hepsi dişide bitiyorda :) Siz yukarı bir yere asın, yemini, suyunu, mamasını, kumunu, vitamini eksik etmeyin gerisini onlara bırakın :)

Geri