petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet Kuşu Çığlık [YARDIM]

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Burak Erk tarafından 1 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. Burak Erk

Burak Erk New Member

Beğenileri:
    0
    Alalı 1 hafta oluyor başlıkta da belirttiğim gibi normal ses düzeyinde bir televizyona karşı aşırı çığlık atıyor olduğu yerde uça uça..

Geçeceğini düşündüm ancak sonuç alamıyoruz onunla normal ses düzeyinde konuşsak dahi ürperiyor cıglık atmaya başlıyor.

Tecrübeleriniz neyi gösteriyor ? Nasıl bir çözüm yolu olabilir ?

Teşekkürler.

#1 Burak Erk, 1 Mart 2015
    Son düzenleme: 1 Mart 2015
  2. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    Begini ileolacak iş degil bu kardeş..... Kuş seslere tepki veriyo ...normal birşey ses hareketleniyor

3. Sedat TELLI

Beğenileri:
    0
    Kinse begeni pesinde degil kardesim burda insanlar birbirine yardimci olmak icin birseyler yapiyor bilgi paylasiliyor sikintiniza gelince ortamina alisir yavas yavasve devamli yuksek sesle otmeside gececektir bunun icin cokta yapilacak bisey yok devamli ilgi ve onunla konusurken alcak sesli olmaya ozen gosterin sizede ortamada alisacaktir.

Iyi forumlar

4. R.MANTARCI

R.MANTARCI New Member

Beğenileri:
    0
    Kuşu yeni aldinizda kuş yavrumu yetişkinmi yetişkinse ortama alismasi zor olur

5. Burak Erk

Burak Erk New Member

Beğenileri:
    0
    Düzelttim kusura bakmayın sagolun.

Sayfayı Paylaş