Karadeniz Pet

Muhabbet Kuşu Cinsiyet acil yardım

ugur41

Yeni Üye
selamün aleyküm aranıza yeni katıldım ve muhabbet kuşu beslemeyede yeni başladım resimdeki kuşumun cinsiyeti hakkında yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden çok teşekkürler

PqG4rv.jpg

7kQE6v.jpg

allah razı olsun. cinsiyeti hakkında da yardımcı olduğunuz için çok teşekkürler.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:02 -->-> Daha önceki mesaj 15:55 --

RYGL47.jpg

NqG6Xg.jpg

Bu kuşumuda erkek olarak biliyorum ama yinede sizin gibi tecrübeli arkadaşlara sorup emin olmak istedim yardımcı olursanız sevinirim birde dişim gibi buda genç mi

Cevap veririz ama bu kuslari eslestiremezsiniz erkek ve disi ama mavi 1 yasini gecmis yesil ise daha 1-2 aylik birini degisteribilirsin ama ben bunlardan yavru istiyorum dersen disinin 8-10 aylik olmasini beklemelisin

anladım peki aralarındaki yaş farkı sıkıntı olurmu sizce

Simdi birlestirirsen disi icin agir olur erkek onu surekli rahatsiz eder baska bir kafes varsa ona koy ele alistirmak istiyorsan baksa kafese koy ve kuslari ayri ayri odalar koy.

1 aydır beraber aynı kafesteler şu ana kadar hiç kavga ettiklerini yada erkeğin dişiyi rahatsız ettiğini görmedim

Bak kardesim demek istedigim kavga degil erkek kus kizismis disiyle surekli ciftlesmek isteyecektir buda disiye agir gelecektir ben ondan soyledim Ustalarada cecap yazsinlar bide onlarinkini dinle bakalim ne diyorlar

anladım çok teşekkürler bide ustaların yorumlarını görelim ona göre bi çözüm yolu ararım

Yeşil dışı diğeri erkek dişi yavru erkek ise damızlık erkeğin yavrusu alınır dişi nin 5 ayı var

Cinsiyet tahminleriniz konusunda sizinle hemfikirim yalniz arkadaşım senin dişiyi alma sebebin bence yavru gibi eğer tahminimde dogruysam o yavruya biraz zaman vermelisin daha çok küçük he beklerim diyorsan 6 aydan sonra bence verim alırsın

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:20 -->-> Daha önceki mesaj 18:20 --

O da eş tutarlarsa

benim besleme amacım hem hobi amaçlı hemde yavru almak ticari bi amacım yok. Eş tutarmı bilmiyorum ama gözlemlerime göre sürekli öpüşüyolar ve birbilerinin tüyleriyle uğraşıyolar internetten araştırdığım kadarıylada bu eş tutma anlamına geliyormuş nekadar doğrudur orasına siz karar verin

file:///C:/Documents%20and%20Settings/Administrator/Desktop/suzi/20150925_174225.jpg
arkadaslar benimde bi çift muhabbet kusum var ve yavruları çıktı en büyüğünü kendime ayırdım yavrulardan diğerlerini sattım ama cinsiyetini bilmiyorum yavrunun ve fotorafta koymıyorum yardımcı olurmusunuz fotolarını atmak istiyorum

Geri