Karadeniz Pet

Muhabbet Kuşu Cinsiyet Belirleme [YAŞ BELİRLEME]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ekli dosyayı görüntüle 10369 Arkadaşlar dişi kuşumun yaşı tahmini ne kadardır. ayrıca nasıl kızgın bir dişimi. yavru almak istiyorum.
Kesinlikle kızgın. Yaş 1-2 olabilir.
Ekli dosyayı görüntüle 10105 Ekli dosyayı görüntüle 10106 Ekli dosyayı görüntüle 10107

Herkese merhaba. Bu yavrular yaklaşık 1 aydır bizimle, baya iyi anlaşıyorlar. Petshop'cu eşime satarken kaçmaması için kanatlarını makasla kesmiş. En fazla 1,5 metre yükselebiliyorlar. Bu durumu nasıl düzeltebilirim. Yerli çekoslovak ingiliz vs. türlerinden hangisi oluyor. Kaç aylıklar tahmini, çift olurlar mı? Herkes gibi yavru almak istiyoruz :) Teşekkürler

Ekli dosyalar

• ASDSASD.jpg
    ASDSASD.jpg
    1.1 MB · Görüntüleme: 15
Yaşı ve cinsiyeti hakkında bilgi verebilir misiniz? Teşekkürler.

Ekli dosyalar

• IMG_0524.JPG
    IMG_0524.JPG
    167.4 KB · Görüntüleme: 13
  • IMG_0524.JPG
    IMG_0524.JPG
    167.4 KB · Görüntüleme: 11
ARKADAŞLAR ACİL YARDIM KUŞU GERİ GÖTÜRMEM GEREKEBİLİR CİNSİYETLERİNİ SÖYLER MİSİNİZ BİR DE YAŞLARINI LÜTFEN EMİN OLAN SÖYLESİN
P_20170510_160449.jpg
P_20170510_160822.jpg
ASDSASD.jpg

S.a arkadaşlar iki tane muhabbet kuşum var ancak ikisininde erkek olduğundan supheleniyorum birbirlerine yem veriyor ikiside yuvaliga talaş koydum on gün izne gittim geldim talasin bir kısmı atılmıştı yuvaliktan bunu görünce beyaz kuşun tekrar disi olduğunu düşündüm ama yinede biraz supheliyim çünkü burun kısmı beyaz kuşun da mavi görünüyor

S.a arkadaşlar iki tane muhabbet kuşum var ancak ikisininde erkek olduğundan supheleniyorum birbirlerine yem veriyor ikiside yuvaliga talaş koydum on gün izne gittim geldim talasin bir kısmı atılmıştı yuvaliktan bunu görünce beyaz kuşun tekrar disi olduğunu düşündüm ama yinede biraz supheliyim çünkü burun kısmı beyaz kuşun da mavi görünüyor
Fotoğraf atar mısınız

IMG_20170511_164531.jpg
IMG_20170511_164531.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri