petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet kuşu cinsiyetleri

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve blueice32 tarafından 21 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. blueice32

blueice32 Guest

Arkadaşlar merhaba, yeni üye oldum foruma ...

iki tane muhabbet kuşu aldım ama cinsiyetlerini tam olarak anlayan arkadaşlar bana söyleyebilirlermi.. fotolarını yüklüyorum.

2. yesilcin

yesilcin Guest

kardeş bana ikiside dişi gibi geliyor ama sağdaki kuşta tereddüt içindeyim erkekte olabilir.üstadlar daha da yardımcı olurlar. kuşların çok güzel sağlıklı hobiler dilerim

3. Volkan SARSAN

Volkan SARSAN New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    İkiside dişi kardeşim.Maşallah Allah nazarlardan saklasın :)

4. Ercan YAŞAR

Ercan YAŞAR Active Member

Beğenileri:
    11
    evet ikisi de dişi gibi duruyor.

5. blueice32

blueice32 Guest

yorum yazan arkadaşlara teşekkürler ama bana %100 bilgiler lazım zira birini erkek diye sattılar..:confused::confused::mad:

6. Selahattin GÖKTAŞ

%100 ikiside dişi dostum.

7. blueice32

blueice32 Guest

Valla bana yeşil olanı erkek diye sattılar.Sözde bir dişi bir erkek aldık.Sürekli didiştikleri için terddütte kaldım.

8. Selahattin GÖKTAŞ

erkek ve dişi olsalarda yine didişebilirler bu çok normal bence mavi çok güzel kız olur büyüyünce yeşili verin ceresi morumsu pembemsi olmasına dikkat ederek bir erkek alın.

9. Mustafa BÜYÜK

Mustafa BÜYÜK Active Member

Beğenileri:
    0
    ikiside dişi bu mubişlerin

10. yesilcin

yesilcin Guest

Petshopçular öyle kardeş işini iyi yapanlara sözm yok ama tavuğu boyayıp muhabbet diye satarlar.dikkat etmek lazım

11. blueice32

blueice32 Guest

aynen arkadaşlar anlamadığımız için böyle yapıyorlarda şimdi onların bu aymazlığının sonuçlarına bakalım :

1 - değiştirmek istesem tekrar kafesle taa oraya gitmem lazım
    2 - alalı neredeyse 1 ay olacak kabul eder mi etmez mi belki fark isteyecek
    3 - son ve en en önemlisi oğlum öyle alıştı ki kuşlara şimdi konuyu açtım fıstığı verip erkek alalım diyorum kabul etmiyor. ikisinide duygusal olarak bağ kurdu ne olacak şimdi ?

ona göre sat gitsin yaa ne fark eder, ama gidince bunun hesabını elbette soracağım ona...

12. yesilcin

yesilcin Guest

kabul etmesine eder ederde küçük beyzade için sorun teşkil edecek.hiç olmadı gittiğinde varsa aynı rengin erkeğini alırsın ufaklığıda üzmemiş olursun hayırlısı olsun hocam.

13. blueice32

blueice32 Guest

eyvallah kardeşim.. deneyeceğiz bakalım.. haydı iyi geceler herkese.. teşekkürler tüm yorumlara

Sayfayı Paylaş