Karadeniz Pet

Muhabbet kuşu cinsiyetleri

• Konbuyu başlatan blueice32
  • Başlangıç tarihi
B

blueice32

Guest
Arkadaşlar merhaba, yeni üye oldum foruma ...

iki tane muhabbet kuşu aldım ama cinsiyetlerini tam olarak anlayan arkadaşlar bana söyleyebilirlermi.. fotolarını yüklüyorum.

kardeş bana ikiside dişi gibi geliyor ama sağdaki kuşta tereddüt içindeyim erkekte olabilir.üstadlar daha da yardımcı olurlar. kuşların çok güzel sağlıklı hobiler dilerim

İkiside dişi kardeşim.Maşallah Allah nazarlardan saklasın :)

evet ikisi de dişi gibi duruyor.

yorum yazan arkadaşlara teşekkürler ama bana %100 bilgiler lazım zira birini erkek diye sattılar..:confused::confused::mad:

Valla bana yeşil olanı erkek diye sattılar.Sözde bir dişi bir erkek aldık.Sürekli didiştikleri için terddütte kaldım.

erkek ve dişi olsalarda yine didişebilirler bu çok normal bence mavi çok güzel kız olur büyüyünce yeşili verin ceresi morumsu pembemsi olmasına dikkat ederek bir erkek alın.

Petshopçular öyle kardeş işini iyi yapanlara sözm yok ama tavuğu boyayıp muhabbet diye satarlar.dikkat etmek lazım

aynen arkadaşlar anlamadığımız için böyle yapıyorlarda şimdi onların bu aymazlığının sonuçlarına bakalım :

1 - değiştirmek istesem tekrar kafesle taa oraya gitmem lazım
2 - alalı neredeyse 1 ay olacak kabul eder mi etmez mi belki fark isteyecek
3 - son ve en en önemlisi oğlum öyle alıştı ki kuşlara şimdi konuyu açtım fıstığı verip erkek alalım diyorum kabul etmiyor. ikisinide duygusal olarak bağ kurdu ne olacak şimdi ?

ona göre sat gitsin yaa ne fark eder, ama gidince bunun hesabını elbette soracağım ona...

kabul etmesine eder ederde küçük beyzade için sorun teşkil edecek.hiç olmadı gittiğinde varsa aynı rengin erkeğini alırsın ufaklığıda üzmemiş olursun hayırlısı olsun hocam.

eyvallah kardeşim.. deneyeceğiz bakalım.. haydı iyi geceler herkese.. teşekkürler tüm yorumlara

Geri