Karadeniz Pet

Muhabbet Kuşu Dişi Konuşuyor

• Konbuyu başlatan Oğuzhan Çelik
  • Başlangıç tarihi
O

Oğuzhan Çelik

Guest
Merhaba Benim Bir Muhabbet Kuşum VAr Diş 8 aylık Ama konuşuyor Yanına Eş Alıyımı PEki Sİzce ne dersiniz?

benimki de dişi yeniyim epey araştırdım ilk kez dişi kuşunun konuştuğunu söyleyen birine rastladım

burda herkes dişiler de konuşuyor diyor ama kimse benim dişim konuşuyor demedi.

bence alma cunki eş i kucukken tavisye ediyolar genelde dostum. 5 6 aylıklen fln bu kuş size alişmiş sizle konuşuyor vs eş alirsanız sizi takmaya bilir .

YOk kardes BEnimki Konuşuyor Hemde Baya Bi Cicikuş Babacım Vb gibi şeyleri Söylüyor

Benim dişi kuşumda konuşuyor ama erkekler kadar dili dönmüyor. Ama söylemeye çalışıyor en azından

Merhaba Benim Bir Muhabbet Kuşum VAr Diş 8 aylık Ama konuşuyor Yanına Eş Alıyımı PEki Sİzce ne dersiniz?

Tamamen senin tercihin ama dişiler kuluçka döneminde yavruyla ilgilendiğinden genelde konuşma alışkanlıklarını ve size olan ilgilerini kaybederler.

Maşallah ya benim 3 dişi var 3ü de birbirinden cırlak cazgır,konuşmak nerdeee :D kıymetini bilin çok güzel birşey dişi kuşun konuşması.eş alırsanız sizi takmayabilir :) hatta zamanla sizi aralarında bir ayırıcı insan olarak görebilirler.

Hocam dişi ise alacaksınız eninde sonunda bir eş riskli oluyor dişi kuşlar erkek kuşlara göre kızgınlık döneminde, başıma geldi biliyorum kızgınlık yumurtası vermeye başlarlarsa ardı arkası kesilmiyor.

1 yaş üstü erkek almalısın ayrıca dişi konuşmayı bırakabilir imkanın varsa dişi kendisi seçsin eşini

Ablamın erkek muhabbet kuşuda konuşuyor ve şuan 3 tane yavruları var. yerı gelıyor yine konuşuyor. kuşa bağlı sadakat şefkat :)

Geri