petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet kuşu dışkı ACİL

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve bodom16 tarafından 23 Mart 2016 başlatılmıştır.

1. bodom16

bodom16 New Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba arkadaşlar bugün muhabbet kuşu aldım ilk kafese koyduğumda pisledi ama noraldi dışkısı. Aradan 1-2 saat geçtikten sonra dışkısı iyice sıvılaşmaya başladı. Şuan da farkedebildiğim en sıvı olan dışkı ortasında toplu iğne topundan biraz küçük beyazve etrafı şeffaf bir sıvı ile kaplı. Daha önceleri ise sadece yeşil dışkı bırakıyodu sonradan iyice sıvılaştı. Ne yapmalıyım?

2. Resul OZYAMAN

Resul OZYAMAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    9
    yeni gelmiş gayet normal yeşillik vermeyin ve petshoptan aspur (sade kanarya yemi) alın onu verin birde patates haşlayın ve kafese koyun geçmez ise suluğuna çok az kahve koyun.

3. bodom16

bodom16 New Member

Beğenileri:
    0
    Bende stresten diye okumuştum fazla takmadım ama son 1-2 saattir çok durgun tnekte duruyo gözlerini arada kapatıyo sanki uyuyo gibi. Bakalım bu geceyi atlatsın düzelme olmazsa dediklerini uygularım.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:14 -->-> Daha önceki mesaj 16:10 --

Şimdi farkettim en üstteki tüneğe çıkınca poposunda ki tüylere hep dışkı yapışmış. Patatesi koyduktan sonra ne zaman alayım kafesten?

#3 bodom16, 23 Mart 2016
    Son düzenleyen: Moderatör: 23 Mart 2016
  4. Resul OZYAMAN

Resul OZYAMAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    9
    ben patates hiç kullanmadım aslında patates kolay bozulmaz yemeklerden anlamam :D :D 1-2 gün kalabilir sanırsam bozulmaz büyük ihtimal.

5. SencerSancak

SencerSancak Active Member

Beğenileri:
    54
    Yeni aldığın için normaldir.Verdiğin sudan dolayı olabilir.Musluk suyundan koyduysan değiş derim.Soğuktan ve yeşillikten uzak tut.Problem düzelecektir.

6. bodom16

bodom16 New Member

Beğenileri:
    0
    Yok ya geldiğinden beri yanımda hiç su içmedi çok az yem yedi o kadar.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:20 -->-> Daha önceki mesaj 17:19 --

Annemi aradım bu gece koyarsan yarın geceye kadar durur sonra bozulur dedi ben garanti olsun diye biraz erken ya alırım yada enilerim duruma göre. Çok teşekkür ediyorum bu arada.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:30 -->-> Daha önceki mesaj 17:20 --

Şuan farkettim ishal düzelmiş gibi ama bu seferde çubuk şeklinde dışkılıyor. Kabız mı oldu birden ne oluyo anlamadım ki. Çubuk şeklinde 1 tane yerde var 1 tane de poposunda var artık çıkmayamı uğraşıyo yoksa yapışmış mı bilemedim çekebilirsem bi foto çekerim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:31 -->-> Daha önceki mesaj 17:30 --

Şuan farkettim ishal düzelmiş gibi ama bu seferde çubuk şeklinde dışkılıyor. Kabız mı oldu birden ne oluyo anlamadım ki. Çubuk şeklinde 1 tane yerde var 1 tane de poposunda var artık çıkmayamı uğraşıyo yoksa yapışmış mı bilemedim çekebilirsem bi foto çekerim.

Sayfayı Paylaş